Oud-winnaar Roeblev neemt deel aan tennistoernooi Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - De Russische tennisser Andrej Roeblev neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Roeblev won de editie van 2021 en is de nummer 8 van de wereld. Hij is de zesde top-10 speler die zijn deelname heeft aangekondigd. De 52e editie van het toernooi in Ahoy wordt gehouden van 1 tot en met 9 februari.
"Met zes top-10 spelers, waarvan er drie het ABN AMRO Open al eens gewonnen hebben, is de strijd om de titel volledig open. Andrej is voor mij zeker een van de grote kanshebbers", zegt toernooidirecteur Richard Krajicek in een persbericht. "Hij kent het toernooi goed en zal ongetwijfeld graag in een vol Rotterdam Ahoy zijn succes van 2021 willen herhalen."
Het wordt de zevende keer dat Roeblev naar Rotterdam komt. Hij won de corona-editie zonder publiek door in de finale de Hongaar Marton Fucsovics te verslaan. Eerder werd al de komst van onder anderen de Italiaanse nummer 1 van de wereld Jannik Sinner, de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Rus Daniil Medvedev gemeld. Ook de Nederlanders Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp komen naar Ahoy.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
13 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
51 minuten geledenINCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.
59 minuten geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.
1 uur geledenTOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
5 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
21 uur geleden