Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-wereldkampioene 800 meter Arzamasova vier jaar geschorst

Oud-wereldkampioene 800 meter Arzamasova vier jaar geschorst

MONACO (ANP) - De Wit-Russische atlete Marina Arzamasova is door dopingwaakhond AIU voor vier jaar geschorst. De wereldkampioene op de 800 meter van 2015 is betrapt op het gebruik van een verboden middel. Haar schorsing gaat met terugwerkende kracht in op 29 juli 2019 en eindigt op 28 juli 2023, meldde de AIU.

De 32-jarige Arzamasova werd in augustus vorig jaar al voorlopig geschorst nadat ze bij een onaangekondigde dopingcontrole positief was getest op een verboden anabole middel. De B-staal leverde dezelfde uitslag op.

De atlete voerde aan dat een vervuild supplement de oorzaak was van haar positieve test, maar de AIU oordeelde dat ze niet heeft kunnen aantonen dat er geen opzet in het spel was. Arzamasova kan haar straf nog aanvechten bij het internationaal sporttribunaal CAS.

Meer uit Sport

Philipsen vervult met zege in Wevelgem langgekoesterde wens

WEVELGEM (ANP) - Jasper Philipsen heeft met de zege in de klassieker In Flanders Fields - From Middelkerke To Wevelgem een langgekoesterde wens vervuld. "De zestigste overwinning is supermooi. Deze wedstrijd wilde ik al heel lang winnen, maar ik had nooit het supergevoel en kwam in de finale nooit in de positie om te winnen", zei de 28-jarige Belg van Alpecin - Premier Tech in het flashinterview.

59 minuten geleden
Philipsen wint klassieker In Flanders Fields in de sprint

WEVELGEM (ANP) - Wielrenner Jasper Philipsen heeft de Belgische klassieker In Flanders Fields, From Middelkerke To Wevelgem gewonnen. De 28-jarige Belg van Alpecin - Premier Tech was na 240,8 kilometer de beste in de sprint. Het peloton had in de slotfase de vluchters Mathieu van der Poel en de Belgen Wout van Aert en Alec Segaert bijgehaald in de wedstrijd die bekendstaat als Gent-Wevelgem.

1 uur geleden
Vingegaard wint Ronde van Catalonië, Gilmore snelste in slotrit

BARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike behield zondag in de laatste etappe de leiding van het klassement. De slotrit met start en finish in Barcelona werd gewonnen door de Australiër Brady Gilmore (NSN Cycling Team).

3 uur geleden
Verstappen is plezier kwijt: nadenken over toekomst in Formule 1

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.

7 uur geleden
Antonelli ondanks 'verschrikkelijke start' jongste WK-leider ooit

SUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.

8 uur geleden
Antonelli zegeviert ook in Grote Prijs Japan, Verstappen achtste

SUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.

9 uur geleden
Martín wint sprintrace MotoGP in Texas, Bezzecchi crasht

AUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.

11 uur geleden