Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-voetballer Vialli geneest van alvleesklierkanker

Oud-voetballer Vialli geneest van alvleesklierkanker

LONDEN (ANP/RTR/DPA) - De voormalige Italiaanse international Gianluca Vialli (55) is door zijn artsen genezen verklaard van alvleesklierkanker. "In december heb ik de chemotherapie beëindigd", liet de voormalige aanvaller van onder meer Juventus en Chelsea weten. "Eerst een cyclus van acht maanden en daarna nog een periode van negen maanden. Het waren zware tijden, zelfs voor zo'n stoere vent als ik."

Vialli, werkzaam als teammanager van de Italiaanse ploeg, verblijft momenteel in Engeland. Bij Chelsea fungeerde hij na zijn spelersloopbaan een paar seizoenen als coach. "Zijn herstel is geweldig nieuws", liet de Londense topclub weten.

Vialli volgt met de nodige spanning de ontwikkelingen in zijn thuisland, dat zwaar geraakt is door de coronapandemie. "Ik voel me schuldig omdat ik nu niet in Italië ben, maar mijn gezondheidstoestand staat dat niet toe. Dit is een enorme test voor de mensheid, maar het zal niet vergeefs zijn. Je begrijpt nu pas wat het eigenlijk betekent om het zonder sport te moeten doen. De schoonheid van sport en voetbal, de emoties en de herinneringen zullen ons helpen om de weg terug naar het leven te vinden."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

41 minuten geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

1 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

1 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

1 uur geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

3 uur geleden
Topfunctionaris FIFA: WK gaat door, het is te groot

DALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.

7 uur geleden
Twee voetballers levenslang geschorst in VS om gokken

WASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.

7 uur geleden