Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-voetballer Vialli geneest van alvleesklierkanker

Oud-voetballer Vialli geneest van alvleesklierkanker

LONDEN (ANP/RTR/DPA) - De voormalige Italiaanse international Gianluca Vialli (55) is door zijn artsen genezen verklaard van alvleesklierkanker. "In december heb ik de chemotherapie beëindigd", liet de voormalige aanvaller van onder meer Juventus en Chelsea weten. "Eerst een cyclus van acht maanden en daarna nog een periode van negen maanden. Het waren zware tijden, zelfs voor zo'n stoere vent als ik."

Vialli, werkzaam als teammanager van de Italiaanse ploeg, verblijft momenteel in Engeland. Bij Chelsea fungeerde hij na zijn spelersloopbaan een paar seizoenen als coach. "Zijn herstel is geweldig nieuws", liet de Londense topclub weten.

Vialli volgt met de nodige spanning de ontwikkelingen in zijn thuisland, dat zwaar geraakt is door de coronapandemie. "Ik voel me schuldig omdat ik nu niet in Italië ben, maar mijn gezondheidstoestand staat dat niet toe. Dit is een enorme test voor de mensheid, maar het zal niet vergeefs zijn. Je begrijpt nu pas wat het eigenlijk betekent om het zonder sport te moeten doen. De schoonheid van sport en voetbal, de emoties en de herinneringen zullen ons helpen om de weg terug naar het leven te vinden."

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

5 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

5 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

8 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

9 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

10 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

12 uur geleden