Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-voetballer Polak geopereerd aan blaaskanker

Oud-voetballer Polak geopereerd aan blaaskanker

DEN HAAG (ANP) - Oud-voetballer Sjaak Polak heeft onlangs een operatie ondergaan omdat hij aan blaaskanker lijdt. De 46-jarige Polak kreeg afgelopen week van zijn artsen goed nieuws. "Ze hebben geen andere cellen gevonden op een bepaalde plek, nu is het herstellen en wachten tot ik over vier maanden weer een scopie krijg", zei Polak in het ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie. "Hopelijk is het dan allemaal weggebleven. Daar hebben we goede hoop op, dus ik kan fris en fruitig doorgaan."

Polak voetbalde voor onder meer Excelsior, FC Twente, Sparta Rotterdam en ADO Den Haag. De Hagenaar is nu hoofdtrainer van de vrouwenploeg van ADO, die op de vijfde plek staat in de Eredivisie Vrouwen. Polak ontbrak onlangs op de bank bij de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle, volgens ADO vanwege "medische redenen". Polak vertelde op tv dat een tijdje geleden blaaskanker bij hem was geconstateerd.

"Ik mag van geluk spreken dat ik hier aan tafel kan zitten. Dat had ook anders kunnen zijn", aldus Polak. "De afgelopen weken zijn wel pittig geweest, een hel. Al die onderzoeken zijn niet prettig en ik heb ook chemo gehad. Maar goed, je moet erin mee."

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

14 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

14 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

15 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

15 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

16 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

17 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

17 uur geleden