Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-voetballer Polak geopereerd aan blaaskanker

Oud-voetballer Polak geopereerd aan blaaskanker

DEN HAAG (ANP) - Oud-voetballer Sjaak Polak heeft onlangs een operatie ondergaan omdat hij aan blaaskanker lijdt. De 46-jarige Polak kreeg afgelopen week van zijn artsen goed nieuws. "Ze hebben geen andere cellen gevonden op een bepaalde plek, nu is het herstellen en wachten tot ik over vier maanden weer een scopie krijg", zei Polak in het ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie. "Hopelijk is het dan allemaal weggebleven. Daar hebben we goede hoop op, dus ik kan fris en fruitig doorgaan."

Polak voetbalde voor onder meer Excelsior, FC Twente, Sparta Rotterdam en ADO Den Haag. De Hagenaar is nu hoofdtrainer van de vrouwenploeg van ADO, die op de vijfde plek staat in de Eredivisie Vrouwen. Polak ontbrak onlangs op de bank bij de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle, volgens ADO vanwege "medische redenen". Polak vertelde op tv dat een tijdje geleden blaaskanker bij hem was geconstateerd.

"Ik mag van geluk spreken dat ik hier aan tafel kan zitten. Dat had ook anders kunnen zijn", aldus Polak. "De afgelopen weken zijn wel pittig geweest, een hel. Al die onderzoeken zijn niet prettig en ik heb ook chemo gehad. Maar goed, je moet erin mee."

Meer uit Voetbal

Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

52 minuten geleden
Heracles Almelo degradeert na drie jaar uit Eredivisie

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.

1 uur geleden
Ajax-vrouwen laten in ArenA punten liggen tegen Feyenoord: 0-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.

2 uur geleden
Excelsior boekt ruime en belangrijke zege op FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.

3 uur geleden
Trainer Hoefkens van NAC maakt het goed na controle in ziekenhuis

BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.

9 uur geleden
Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

18 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

18 uur geleden