Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-voetballer Brama keert als talentencoach terug bij FC Twente

Oud-voetballer Brama keert als talentencoach terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Wout Brama keert na minder dan een jaar afwezigheid alweer terug bij FC Twente. De na afgelopen seizoen gestopte middenvelder (37) gaat aan de slag als begeleider van talenten in de jeugdopleiding en bij het eerste elftal van de club. Ook gaat Brama de technische leiding ondersteunen en krijgt hij een rol in de scouting, meldt de nummer 3 van de Eredivisie.

'Manager in opleiding' is de officiële titel die Brama krijgt in Enschede. "Er zijn heel weinig voetballers die bij hun club zo'n status hebben als Wout. Het is heel mooi dat hij met al zijn ervaring deze rol gaat vervullen bij FC Twente. In de begeleiding van jonge talenten wordt steeds meer gevraagd en daarin heeft Wout afgelopen jaren al wat kunnen betekenen", reageert technisch directeur Arnold Bruggink.

"Afgelopen maanden heb ik wat afstand van het voetbal genomen. Ik wilde wat rust nemen om te kijken hoe ik mijn tijd naast het veld wilde gaan invullen. Het lag voor de hand om hier weer aan de slag te gaan en ik denk dat deze rol goed bij mij past", zegt Brama er zelf over.

Brama speelde vijftien seizoenen bij Twente en won met de club alle mogelijke prijzen in Nederland.

Meer uit Voetbal

KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

41 minuten geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

2 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

2 uur geleden
Aanvaller Suárez seizoen langer bij Inter Miami

MILAAN (ANP) - Luis Suárez heeft zijn contract bij Inter Miami verlengd. De 38-jarige oud-aanvaller van onder meer Ajax, FC Groningen, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid blijft nog minimaal een seizoen ploeggenoot van zijn vriend Lionel Messi bij de kampioen van de MLS.

2 uur geleden
Willem II laat tribunes leeg tegen ADO door vuurwerkstraf

TILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.

3 uur geleden
Spits Giménez van AC Milan staat voor enkeloperatie

MILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.

3 uur geleden
Vitesse dient verzoek tot goedkeuring overname Sterkhouders in

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.

3 uur geleden