
Oud-topvoetballer Ronaldinho vast in Paraguay om vals paspoort
ASUNCIÓN (ANP/RTR) - Voormalig Braziliaans topvoetballer Ronaldinho is in Paraguay gearresteerd omdat hij het land probeerde binnen te komen met een vals paspoort. De oud-speler van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain én tweevoudig wereldvoetballer van het jaar is samen met zijn broer in hoofdstad Asunción in hechtenis genomen. Het duo werd in een politieauto afgevoerd vanuit hun hotel.
De broers waren woensdag al aangekomen in Paraguay en kregen toen op de luchthaven al vragen over hun paspoort, dat er verdacht uitzag. Ronaldinho en zijn broer, die ook zaakwaarnemer is, legden uit dat zij op uitnodiging van een lokale casinobaas een voetbalclinic voor kinderen kwamen geven en ook nog een boek mochten presenteren. Ze hadden de paspoorten bij aankomst in Paraguay gekregen.
De officier van justitie nam genoegen met hun verhaal en was bereid de twee te laten gaan, maar de rechter was het daar niet mee eens en gaf opdracht Ronaldinho en zijn broer te arresteren. Het duo hoort waarschijnijk later zaterdag of ze alsnog worden vrijgelaten of nog langer moeten vastzitten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoordsupporters die donderdag niet bij de vervroegde Europa League-wedstrijd aanwezig kunnen zijn, kunnen het aankoopbedrag terugvragen. Dat meldt de club op de website.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP/RTR) - Jeremie Frimpong is de komende weken uitgeschakeld met een hamstringblessure. Dat zei trainer Arne Slot van Liverpool na de 5-1-zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League. De international van Oranje viel al in de 18de minuut van de wedstrijd uit met de blessure.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League begint donderdag niet om 18.45 uur maar om 16.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam gebeurt dat op last van de autoriteiten, vanwege het extreme weer dat wordt verwacht.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Ajax heeft opnieuw een zware nederlaag in de Champions League geleden. Chelsea versloeg de ploeg van trainer John Heitinga met 5-1 in de stromende regen op Stamford Bridge.
13 uur geledenLYON (ANP) - In het duel uit de Europa League tussen FC Utrecht en Olympique Lyon heeft bij de Fransen een niet-speelgerechtigde speler meegedaan. Dat meldt de Franse krant Le Dauphiné. Het gaat om de Algerijnse aanvallende middenvelder Rachid Ghezzal. De krant heeft van de Europese voetbalbond UEFA de bevestiging gekregen dat Ghezzal daarom ontbrak in het volgende Europese duel van Lyon tegen FC Salzburg.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Remko Pasveer keert terug onder de lat bij Ajax. De 41-jarige keeper begint om 21.00 uur aan het uitduel met Chelsea. Hij krijgt de voorkeur boven Vítezslav Jaros, die tot zaterdag de eerste doelman van Ajax was.
16 uur geledenZÜRICH (ANP) - PSV'er Anass Salah-Eddine mag uitkomen voor het Marokkaanse elftal. De door Roma aan PSV verhuurde linksback, die afgelopen zomer nog met Jong Oranje op het EK speelde, heeft toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA om voor Marokko uit te komen.
23 uur geleden