
Oud-topvoetballer Ronaldinho vast in Paraguay om vals paspoort
ASUNCIÓN (ANP/RTR) - Voormalig Braziliaans topvoetballer Ronaldinho is in Paraguay gearresteerd omdat hij het land probeerde binnen te komen met een vals paspoort. De oud-speler van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain én tweevoudig wereldvoetballer van het jaar is samen met zijn broer in hoofdstad Asunción in hechtenis genomen. Het duo werd in een politieauto afgevoerd vanuit hun hotel.
De broers waren woensdag al aangekomen in Paraguay en kregen toen op de luchthaven al vragen over hun paspoort, dat er verdacht uitzag. Ronaldinho en zijn broer, die ook zaakwaarnemer is, legden uit dat zij op uitnodiging van een lokale casinobaas een voetbalclinic voor kinderen kwamen geven en ook nog een boek mochten presenteren. Ze hadden de paspoorten bij aankomst in Paraguay gekregen.
De officier van justitie nam genoegen met hun verhaal en was bereid de twee te laten gaan, maar de rechter was het daar niet mee eens en gaf opdracht Ronaldinho en zijn broer te arresteren. Het duo hoort waarschijnijk later zaterdag of ze alsnog worden vrijgelaten of nog langer moeten vastzitten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jorrel Hato heeft met een ruime zege zijn debuut voor Chelsea in de Premier League gemaakt. De van Ajax overgekomen verdediger won met zijn nieuwe ploeg het uitduel met West Ham United (1-5).
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het seizoen in de Bundesliga begonnen. De kampioen scoorde zesmaal in het thuisduel met RB Leipzig (6-0).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax staan zondag in de zeventiende minuut van de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de Johan Cruijff ArenA met applaus stil bij de moord op Lisa uit Abcoude. Het 17-jarige meisje werd in de nacht van dinsdag op woensdag met geweld om het leven gebracht aan de Holterbergweg, om de hoek bij jeugdcomplex De Toekomst van de club uit Amsterdam.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dani de Wit kan de komende weken niet voor FC Utrecht uitkomen. De aanvallende middenvelder heeft zondag een voetblessure opgelopen tijdens een duel met Sparta Rotterdam en moet voorlopig rust houden.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft zijn selectie van Curaçao verder versterkt. De ervaren bondscoach heeft zeven nieuwe spelers opgeroepen, onder wie Riechedly Bazoer, Shurandy Sambo, Tahith Chong en Tommy St. Jago.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - De jeugdteams van Vitesse nemen komend seizoen deel aan de KNVB-competities. Dit is de uitkomst van overleggen tussen de KNVB en Vitesse, die volgden na de intrekking van de proflicentie van de club. Vitesse laat weten dat trainers, spelers en ouders snel worden bijgepraat.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse komt dit seizoen niet in actie bij de amateurs. Dat heeft de Arnhemse voetbalclub in een verklaring aan het ANP laten weten. Of de club volgend seizoen met het eerste team wel de gang naar de amateurs maakt, is nu nog niet duidelijk.
17 uur geleden