
Oud-topvoetballer Owen adviseert Kane om niet naar Bayern te gaan
LONDEN (ANP) - De Engelse oud-topvoetballer Michael Owen heeft Harry Kane geadviseerd om niet naar Bayern München te gaan. Volgens Owen, die voor onder meer Liverpool, Real Madrid en Manchester United speelde, is een overstap naar de Duitse topclub niet uitdagend genoeg voor de spits. Toch lijkt Kane na jaren zonder prijzen bij Tottenham Hotspur naar München te gaan.
"Ik weet dat Bayern München een grote club is en ik heb enorm veel respect voor ze, maar als ik Harry Kane was, zou ik het niet doen", schrijft de 43-jarige Owen op X, voorheen Twitter. "Het is geen grote prestatie om met Bayern prijzen te winnen. Een overstap naar Real Madrid of naar een of twee topclubs in de Premier League kan ik begrijpen. Maar topscorer aller tijden van de Premier League worden bij Tottenham Hotspur is een grotere prestatie dan kampioen worden in een land dat wordt gedomineerd door één ploeg."
Volgens diverse Engelse media hebben Bayern München en Tottenham Hotspur een akkoord bereikt over een transfersom van meer dan 100 miljoen euro. De 30-jarige Kane zou zelf ook al nagenoeg rond zijn met de 'Rekordmeister' over een contract voor vier jaar. De clubtopscorer aller tijden van de Spurs ligt in Londen nog één jaar vast. Kane maakte in de Premier League al 213 goals. Alleen Alan Shearer scoorde vaker in de Engelse topcompetitie (260 treffers).
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de halve finales van het WK voetbal voor clubteams. Het team van trainer Xabi Alonso won in New York in de kwartfinales met 3-2 van de Duitse ploeg Borussia Dortmund. Paris Saint-Germain is in de halve finale de tegenstander.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Titelverdediger Engeland heeft op het EK in Zwitserland in de eerste groepswedstrijd al een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van bondscoach Sarina Wiegman verloor in Stadion Letzigrund in Zürich met 2-1 van een technisch superieur Frankrijk.
4 uur geledenATLANTA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de halve finale van het WK voor clubteams in de Verenigde Staten bereikt. De winnaar van de Champions League van afgelopen seizoen versloeg in het Mercedes-Benz Stadium in Atlanta Bayern München met 2-0. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten.
7 uur geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben na een moeizame eerste helft overtuigend gewonnen van Wales bij de start van het EK in Zwitserland: 3-0. Vivianne Miedema bewees de Europees kampioen van 2017 vlak voor rust een grote dienst met haar honderdste interlandtreffer. In de tweede helft voetbalde Oranje makkelijker en waren Victoria Pelova en Esmee Brugts trefzeker.
7 uur geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn het EK in Zwitserland begonnen met een overtuigende 3-0-zege op debutant Wales. Vivianne Miedema bracht de ploeg van bondscoach Andries Jonker in Luzern vlak voor rust na een moeizame eerste helft op voorsprong met haar honderdste interlandtreffer. Victoria Pelova en Esmee Brugts scoorden na rust.
7 uur geledenSILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is met zijn 44e poleposition naast Sebastian Vettel gekomen. De Duitser, die evenals Verstappen vier wereldtitels in de Formule 1 won, pakte in zijn jaren bij Red Bull ook 44 keer pole.
8 uur geledenLUZERN (ANP) - Vivianne Miedema heeft met de openingstreffer in het EK-duel met Wales in Luzern (rust: 1-0) haar honderdste interlanddoelpunt gemaakt. De 28-jarige spits is daarmee de zesde Europese voetbalster die deze grens heeft bereikt. Miedema is al sinds 2019 topscorer aller tijden van Oranje.
8 uur geleden