Oud-topvoetballer Owen adviseert Kane om niet naar Bayern te gaan
LONDEN (ANP) - De Engelse oud-topvoetballer Michael Owen heeft Harry Kane geadviseerd om niet naar Bayern München te gaan. Volgens Owen, die voor onder meer Liverpool, Real Madrid en Manchester United speelde, is een overstap naar de Duitse topclub niet uitdagend genoeg voor de spits. Toch lijkt Kane na jaren zonder prijzen bij Tottenham Hotspur naar München te gaan.
"Ik weet dat Bayern München een grote club is en ik heb enorm veel respect voor ze, maar als ik Harry Kane was, zou ik het niet doen", schrijft de 43-jarige Owen op X, voorheen Twitter. "Het is geen grote prestatie om met Bayern prijzen te winnen. Een overstap naar Real Madrid of naar een of twee topclubs in de Premier League kan ik begrijpen. Maar topscorer aller tijden van de Premier League worden bij Tottenham Hotspur is een grotere prestatie dan kampioen worden in een land dat wordt gedomineerd door één ploeg."
Volgens diverse Engelse media hebben Bayern München en Tottenham Hotspur een akkoord bereikt over een transfersom van meer dan 100 miljoen euro. De 30-jarige Kane zou zelf ook al nagenoeg rond zijn met de 'Rekordmeister' over een contract voor vier jaar. De clubtopscorer aller tijden van de Spurs ligt in Londen nog één jaar vast. Kane maakte in de Premier League al 213 goals. Alleen Alan Shearer scoorde vaker in de Engelse topcompetitie (260 treffers).
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
10 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
12 uur geleden