Oud-topvoetballer Owen adviseert Kane om niet naar Bayern te gaan
LONDEN (ANP) - De Engelse oud-topvoetballer Michael Owen heeft Harry Kane geadviseerd om niet naar Bayern München te gaan. Volgens Owen, die voor onder meer Liverpool, Real Madrid en Manchester United speelde, is een overstap naar de Duitse topclub niet uitdagend genoeg voor de spits. Toch lijkt Kane na jaren zonder prijzen bij Tottenham Hotspur naar München te gaan.
"Ik weet dat Bayern München een grote club is en ik heb enorm veel respect voor ze, maar als ik Harry Kane was, zou ik het niet doen", schrijft de 43-jarige Owen op X, voorheen Twitter. "Het is geen grote prestatie om met Bayern prijzen te winnen. Een overstap naar Real Madrid of naar een of twee topclubs in de Premier League kan ik begrijpen. Maar topscorer aller tijden van de Premier League worden bij Tottenham Hotspur is een grotere prestatie dan kampioen worden in een land dat wordt gedomineerd door één ploeg."
Volgens diverse Engelse media hebben Bayern München en Tottenham Hotspur een akkoord bereikt over een transfersom van meer dan 100 miljoen euro. De 30-jarige Kane zou zelf ook al nagenoeg rond zijn met de 'Rekordmeister' over een contract voor vier jaar. De clubtopscorer aller tijden van de Spurs ligt in Londen nog één jaar vast. Kane maakte in de Premier League al 213 goals. Alleen Alan Shearer scoorde vaker in de Engelse topcompetitie (260 treffers).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
9 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
1 dag geleden