Oud-topscorer Klose na negen maanden ontslagen als trainer
ALTACH (ANP) - De voormalig Duits voetbalinternational Miroslav Klose heeft het niet heel lang volgehouden als trainer van de Oostenrijkse club Rheindorf Altach. De topscorer aller tijden van het Duitse elftal (71 goals) is na negen maanden ontslagen. Hij wordt gestraft voor de slechte resultaten van de club, die onderaan staat in de hoogste Oostenrijkse divisie.
"Miroslav Klose heeft van de eerste tot de laatste dag alles gegeven en het was een geweldige ervaring om hem als coach en vooral als persoon in Altach te hebben", zei directeur Christoph Längle in een verklaring. "Hoewel een trainerswissel altijd enorm pijn doet, is het belangrijkste dat Altach dit seizoen in de Oostenrijkse Bundesliga blijft."
De ploeg van Klose speelde afgelopen weekeinde met 1-1 gelijk bij kampioen en koploper Red Bull Salzburg, maar die verrassende uitslag bracht geen redding voor de positie van de voetballer die in 2014 wereldkampioen werd met Duitsland.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
2 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
4 uur geleden