Oud-topkeepster Hope Solo dronken achter het stuur
WINSTON-SALEM (ANP) - Hope Solo, de keepster die met de Amerikaanse voetbalploeg in 2015 wereldkampioen werd en twee keer de Olympische Spelen won, zit in problemen. Solo is in dronken toestand aangehouden, terwijl ze met haar auto en met draaiende motor op een parkeerplaats stond. Haar twee kinderen bevonden zich ook in de wagen.
De 40-jarige oud-keepster is volgens mediaberichten inmiddels weer vrijgelaten, maar zal zich op 28 juni voor de rechter moeten verantwoorden voor rijden onder invloed, het beledigen van een politie-agent en kindermishandeling. Solo zou volgens een getuige zeker een uur met draaiende motor achter het stuur hebben gezeten, niet in staat om weg te rijden. Een gewaarschuwde politieman bespeurde een alcohollucht, maar Solo weigerde een blaastest. Daarop is ze meegenomen en heeft ze bloed moeten afstaan.
Solo liet via sociale media weten de zaak niet te kunnen toelichten, maar verklaarde wel dat ze thuis is bij haar gezin, dat haar kinderen alles voor haar zijn en dat het verhaal minder ernstig is dan de aanvankelijke aanklacht doet vermoeden.
Solo kwam liefst 202 keer uit voor Team USA.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester City moet het acht weken zonder aanvaller Antoine Semenyo stellen. Dat zei Manchester City-trainer Enzo Maresca op een persconferentie in aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen AEK Athene van dinsdag.
52 minuten geledenLONDEN (ANP) - Sarina Wiegman blijft langer bondscoach van de Engelse voetbalsters. De 56-jarige Wiegman lag vast tot en met het WK van 2027 en heeft een nieuw contract getekend tot en met het EK van 2029.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Lazio blijft goed presteren in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won de uitwedstrijd tegen Juventus met 3-0. Lazio heeft na zeven speelronden 19 punten en staat daarmee gedeeld aan kop, samen met regerend kampioen Internazionale.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor de vierde keer op rij gelijkgespeeld. De formatie van trainer Dick Schreuder moest thuis tegen Fortuna Sittard genoegen nemen met een 2-2-gelijkspel. De laatste drie duels tegen Go Ahead Eagles, Ajax en Levski Sofia eindigden in 1-1.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd in de Eredivisie verloren. FC Utrecht was in de Grolsch Veste met 2-1 te sterk. FC Twente was bij een zege naar de gedeelde tweede plaats op de ranglijst geklommen, maar staat nu vijfde met een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Ruben Amorim won in eigen stadion met 3-2 van Atalanta. De ploeg uit Bergamo speelt donderdag in Amsterdam tegen Ajax in de Conference League.
18 uur geleden