Oud-topkeepster Hope Solo dronken achter het stuur
WINSTON-SALEM (ANP) - Hope Solo, de keepster die met de Amerikaanse voetbalploeg in 2015 wereldkampioen werd en twee keer de Olympische Spelen won, zit in problemen. Solo is in dronken toestand aangehouden, terwijl ze met haar auto en met draaiende motor op een parkeerplaats stond. Haar twee kinderen bevonden zich ook in de wagen.
De 40-jarige oud-keepster is volgens mediaberichten inmiddels weer vrijgelaten, maar zal zich op 28 juni voor de rechter moeten verantwoorden voor rijden onder invloed, het beledigen van een politie-agent en kindermishandeling. Solo zou volgens een getuige zeker een uur met draaiende motor achter het stuur hebben gezeten, niet in staat om weg te rijden. Een gewaarschuwde politieman bespeurde een alcohollucht, maar Solo weigerde een blaastest. Daarop is ze meegenomen en heeft ze bloed moeten afstaan.
Solo liet via sociale media weten de zaak niet te kunnen toelichten, maar verklaarde wel dat ze thuis is bij haar gezin, dat haar kinderen alles voor haar zijn en dat het verhaal minder ernstig is dan de aanvankelijke aanklacht doet vermoeden.
Solo kwam liefst 202 keer uit voor Team USA.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft voetbalvedette Cristiano Ronaldo bedankt voor zijn wedstrijden in het Portugese elftal. "Hij heeft generaties geïnspireerd, miljoenen fans verenigd en de hoop en trots van Portugal naar de grootste podia gebracht", prijst de voorzitter van de wereldvoetbalbond de 41-jarige voetballer, die eerder donderdag aankondigde te stoppen bij het nationale elftal.
22 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zijn tweede overwinning behaald in het hoofdtoernooi van de Europa League. De ploeg van trainer Dick Schreuder won in het eigen Goffertstadion met 3-1 van Omonia Nicosia uit Cyprus na twee treffers van Bryan Linssen en een van Clement Bischoff.
24 minuten geledenHERNING (ANP) - Het vuurwerk dat voor aanvang van de wedstrijd tussen FC Midtjylland en Ajax vanaf de tribunes werd afgestoken, was afkomstig uit het vak met meegereisde supporters van Ajax. Dat is te zien op beelden op sociale media.
1 uur geledenHERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
7 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
7 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
8 uur geleden