Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-topkeepster Hope Solo dronken achter het stuur

Oud-topkeepster Hope Solo dronken achter het stuur

WINSTON-SALEM (ANP) - Hope Solo, de keepster die met de Amerikaanse voetbalploeg in 2015 wereldkampioen werd en twee keer de Olympische Spelen won, zit in problemen. Solo is in dronken toestand aangehouden, terwijl ze met haar auto en met draaiende motor op een parkeerplaats stond. Haar twee kinderen bevonden zich ook in de wagen.

De 40-jarige oud-keepster is volgens mediaberichten inmiddels weer vrijgelaten, maar zal zich op 28 juni voor de rechter moeten verantwoorden voor rijden onder invloed, het beledigen van een politie-agent en kindermishandeling. Solo zou volgens een getuige zeker een uur met draaiende motor achter het stuur hebben gezeten, niet in staat om weg te rijden. Een gewaarschuwde politieman bespeurde een alcohollucht, maar Solo weigerde een blaastest. Daarop is ze meegenomen en heeft ze bloed moeten afstaan.

Solo liet via sociale media weten de zaak niet te kunnen toelichten, maar verklaarde wel dat ze thuis is bij haar gezin, dat haar kinderen alles voor haar zijn en dat het verhaal minder ernstig is dan de aanvankelijke aanklacht doet vermoeden.

Solo kwam liefst 202 keer uit voor Team USA.

Meer uit Voetbal

FIFA wil tuchtreglement na intrekken rode kaart Balogun aanpassen

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is van plan het tuchtreglement aan te passen om een herhaling te voorkomen van de controverse na het intrekken van de rode kaart voor Folarin Balogun tijdens het WK voetbal. Daartoe zou op donderdag tijdens de FIFA-raad in Zürich een voorstel worden gepresenteerd. Dat meldt het Duitse persbureau DPA op basis van berichtgeving van The Athletic.

56 minuten geleden
Bijna zestig aanhoudingen na confrontatie met Ajax-fans in Split

SPLIT (ANP) - De Kroatische politie heeft in de nacht van woensdag op donderdag 57 mensen aangehouden na een confrontatie tussen fans van Ajax en Hajduk Split, melden Kroatische media. De twee clubs spelen donderdagavond tegen elkaar in de Conference League en volgens onder meer onlinekrant index.hr moest de politie ingrijpen om gevechten tussen honderden supporters te voorkomen.

6 uur geleden
Roma verliest ondanks doelpunten De Roon en Malen van Real Madrid

ROME (ANP) - Marten de Roon en Donyell Malen hebben woensdag in de Champions League hun waarde voor AS Roma bewezen. De twee Nederlanders namen in de thuiswedstrijd tegen Real Madrid alle drie de doelpunten van de Italianen voor hun rekening. Genoeg voor een goed resultaat was het niet, want Real Madrid scoorde in de laatste tien minuten drie keer uit een hoekschop en won alsnog: 3-4.

16 uur geleden
Verliezend trainer Fàbregas: Feyenoord was gewoon veel beter

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Cesc Fàbregas zocht niet naar excuses na de nederlaag van Como tegen Feyenoord in de Champions League (3-2). "Feyenoord was gewoon veel beter", zei hij in de perskamer van De Kuip.

17 uur geleden
Venezia al vierde club in Serie A die van trainer wisselt

VENETIË (ANP) - Venezia is de vierde club in de Serie A die dit seizoen van trainer is gewisseld. Davide Nicola volgt bij hekkensluiter Giovanni Stroppa op. Venezia verloor de eerste zes competitiewedstrijden en kreeg al zestien doelpunten tegen.

17 uur geleden
Hadj Moussa helpt Feyenoord na rust aan zege op Como

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste overwinning van dit seizoen in de Champions League binnen. De koploper van de Eredivisie beloonde zich tijdens een vermakelijk optreden met een zege op Como (3-2).

18 uur geleden
Liverpool boekt ruime zege bij LASK, Frimpong scoort

LINZ (ANP) - Liverpool heeft ook de tweede wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. Het elftal van trainer Andoni Iraola was in Oostenrijk veel te sterk voor LASK: 3-6.

18 uur geleden