Oud-topkeepster Hope Solo dronken achter het stuur
WINSTON-SALEM (ANP) - Hope Solo, de keepster die met de Amerikaanse voetbalploeg in 2015 wereldkampioen werd en twee keer de Olympische Spelen won, zit in problemen. Solo is in dronken toestand aangehouden, terwijl ze met haar auto en met draaiende motor op een parkeerplaats stond. Haar twee kinderen bevonden zich ook in de wagen.
De 40-jarige oud-keepster is volgens mediaberichten inmiddels weer vrijgelaten, maar zal zich op 28 juni voor de rechter moeten verantwoorden voor rijden onder invloed, het beledigen van een politie-agent en kindermishandeling. Solo zou volgens een getuige zeker een uur met draaiende motor achter het stuur hebben gezeten, niet in staat om weg te rijden. Een gewaarschuwde politieman bespeurde een alcohollucht, maar Solo weigerde een blaastest. Daarop is ze meegenomen en heeft ze bloed moeten afstaan.
Solo liet via sociale media weten de zaak niet te kunnen toelichten, maar verklaarde wel dat ze thuis is bij haar gezin, dat haar kinderen alles voor haar zijn en dat het verhaal minder ernstig is dan de aanvankelijke aanklacht doet vermoeden.
Solo kwam liefst 202 keer uit voor Team USA.
Meer uit Voetbal
HOUSTON (ANP) - Het is nog niet helemaal zeker dat Frenkie de Jong zaterdag voor het Nederlands elftal kan uitkomen in het tweede groepsduel op het WK met Zweden. De middenvelder van FC Barcelona kwam donderdag in botsing met Quinten Timber, die een lichte hersenschudding heeft opgelopen en niet inzetbaar is.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Hervé Renard, de nieuwe bondscoach van de voetballers van Tunesië, heeft de verwachtingen in aanloop naar de wedstrijd tegen Japan op het WK getemperd. "Ik ben geen tovenaar", sprak de 57-jarige Fransman, die na de nederlaag van 5-1 tegen Zweden de ontslagen Sabri Lamouchi opvolgde.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Livano Comenencia (22) kijkt iedere dag nog naar het WK-doelpunt dat hij maakte tegen Duitsland. "Ik heb heel veel felicitaties gehad. Ongelooflijk. Het voelt heel goed om een doelpunt te maken. Maar het moet hier niet bij blijven", zei de international van Curaçao, die in de eerste groepswedstrijd de 1-1 maakte tegen de Duitsers.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Dick Advocaat houdt er rekening mee dat Curaçao tegen Ecuador op het WK voetbal kan verrassen. "Het kan iedere wedstrijd, maar het is natuurlijk heel moeilijk om iets te realiseren", zei de bondscoach in het Kansas City Stadium een dag voor de tweede groepswedstrijd van Curaçao. "We moeten vooral dolgelukkig zijn dat we dit mee mogen maken."
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten hebben de tweede ronde bereikt van het WK voetbal in eigen land, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg in Seattle Australië met 2-0.
4 uur geledenATLANTA (ANP/AFP/RTR) - Algerije heeft een klacht ingediend bij de FIFA vanwege het vermeende slechte fluiten van de scheidsrechter tijdens de verloren WK-wedstrijd tegen Argentinië (0-3). Dat meldden bronnen aan persbureaus AFP en Reuters. Het Afrikaanse land baalt onder meer van een ogenschijnlijke overtreding van Lionel Messi, die zonder gevolgen bleef.
5 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Teun Gijselhart verruilt de Keuken Kampioen Divisie voor La Liga in Spanje. De 21-jarige middenvelder van De Graafschap tekende een contract tot de zomer van 2030 bij Deportivo de La Coruña. Dat maakte de Spaanse club bekend. Deportivo keert komend seizoen na een afwezigheid van acht jaar terug op het hoogste niveau.
6 uur geleden