Oud-topkeepster Hope Solo dronken achter het stuur
WINSTON-SALEM (ANP) - Hope Solo, de keepster die met de Amerikaanse voetbalploeg in 2015 wereldkampioen werd en twee keer de Olympische Spelen won, zit in problemen. Solo is in dronken toestand aangehouden, terwijl ze met haar auto en met draaiende motor op een parkeerplaats stond. Haar twee kinderen bevonden zich ook in de wagen.
De 40-jarige oud-keepster is volgens mediaberichten inmiddels weer vrijgelaten, maar zal zich op 28 juni voor de rechter moeten verantwoorden voor rijden onder invloed, het beledigen van een politie-agent en kindermishandeling. Solo zou volgens een getuige zeker een uur met draaiende motor achter het stuur hebben gezeten, niet in staat om weg te rijden. Een gewaarschuwde politieman bespeurde een alcohollucht, maar Solo weigerde een blaastest. Daarop is ze meegenomen en heeft ze bloed moeten afstaan.
Solo liet via sociale media weten de zaak niet te kunnen toelichten, maar verklaarde wel dat ze thuis is bij haar gezin, dat haar kinderen alles voor haar zijn en dat het verhaal minder ernstig is dan de aanvankelijke aanklacht doet vermoeden.
Solo kwam liefst 202 keer uit voor Team USA.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de eerste speelronde van de Premier League gewonnen bij Fulham. In de West-Londense derby in Craven Cottage werd het 3-2 voor de bezoekers. Door de overwinning staat Chelsea na één speelronde zesde in de Engelse competitie.
9 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft maandagavond drie keer gescoord in de openingswedstrijd van zijn club AS Roma in de Italiaanse competitie. Mede dankzij de doelpunten van de Oranje-international won Roma thuis met 4-0 van Fiorentina en gaat de club na één speelronde aan de leiding in de Serie A.
9 uur geledenBOLOGNA (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor, Danilho Doekhi en Tijjani Noslin zijn maandagavond met Lazio goed begonnen aan de Italiaanse competitie. Bij Bologna wonnen ze met hun club uit Rome met 1-0.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft zich versterkt met de IJslandse linksbuiten Ágúst Orri Thorsteinsson. Dat heeft de Rotterdamse club maandagavond bekendgemaakt. De 21-jarige voetballer komt over van Breidablik, de huidige nummer 4 van de IJslandse competitie. Hij heeft in Rotterdam getekend tot de zomer van 2029.
11 uur geledenBODØ (ANP) - NEC is zonder de zieke Turkse vleugelspeler Emre Mor afgereisd naar Noorwegen voor de ontmoeting met Bodø/Glimt in de play-offs voor de Champions League. Dat meldt de club maandag op de eigen site. Dinsdag moet NEC boven de poolcirkel proberen een 3-1-achterstand uit de heenwedstrijd te compenseren.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Een groep voormalige internationale topvoetballers, onder wie wereldkampioenen en FIFA-legendes, heeft maandag opgeroepen tot onmiddellijke verandering bij de wereldvoetbalbond. Zij stellen dat het leiderschap onder de omstreden voorzitter Gianni Infantino verblind is door macht.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur betaald voetbal gaat het eigen protocol bij ongeregeldheden naar aanleiding van het vuurwerkgeweld zondag bij SC Cambuur - Feyenoord vooralsnog niet aanpassen. Fans blijven daar buiten. Dat heeft de KNVB in een verklaring bekendgemaakt. Zondag raakten zeven supporters van de thuisclub gewond, maar het duel werd uitgespeeld omdat geen speler of official werd geraakt.
15 uur geleden