Oud-tennisser Becker heeft 'baan voor het uitzoeken' na celstraf
HAMBURG (ANP) - Boris Becker hoeft niet om werk verlegen te zitten na afloop van zijn gevangenisstraf in Engeland. De gevallen tennisheld kan kiezen uit meerdere baantjes bij de Duitse bond, verklaarde vicevoorzitter Dirk Hordorff.
De 55-jarige Becker was tussen 2017 en 2020 al werkzaam bij de tennisbond DTB. "Er spreekt niets tegen hem om weer een positie te bekleden als hij zijn straf heeft uitgezeten", verklaarde Hordorff tegenover Sport Bild. "Ik kan me veel mogelijkheden voor Boris voorstellen: leidinggevende bij het mannentennis, vertegenwoordiger, bestuurslid of iets anders. Om het simpel te zeggen, Boris heeft de baan voor het uitzoeken."
Het is nog onduidelijk wanneer Becker precies op vrije voeten komt. De voormalige nummer 1 van de wereld zit al een half jaar vast in Engeland, nadat hij in april werd veroordeeld tot 2,5 jaar celstraf vanwege faillissementsfraude. In het vonnis stond echter dat hij de helft van zijn straf moest uitzitten en voor de resterende vijftien maanden een proeftijd zou krijgen.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
24 minuten geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
4 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
4 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
5 uur geledenMONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.
5 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.
7 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.
8 uur geleden