Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-tennisser Becker heeft 'baan voor het uitzoeken' na celstraf

Oud-tennisser Becker heeft 'baan voor het uitzoeken' na celstraf

HAMBURG (ANP) - Boris Becker hoeft niet om werk verlegen te zitten na afloop van zijn gevangenisstraf in Engeland. De gevallen tennisheld kan kiezen uit meerdere baantjes bij de Duitse bond, verklaarde vicevoorzitter Dirk Hordorff.

De 55-jarige Becker was tussen 2017 en 2020 al werkzaam bij de tennisbond DTB. "Er spreekt niets tegen hem om weer een positie te bekleden als hij zijn straf heeft uitgezeten", verklaarde Hordorff tegenover Sport Bild. "Ik kan me veel mogelijkheden voor Boris voorstellen: leidinggevende bij het mannentennis, vertegenwoordiger, bestuurslid of iets anders. Om het simpel te zeggen, Boris heeft de baan voor het uitzoeken."

Het is nog onduidelijk wanneer Becker precies op vrije voeten komt. De voormalige nummer 1 van de wereld zit al een half jaar vast in Engeland, nadat hij in april werd veroordeeld tot 2,5 jaar celstraf vanwege faillissementsfraude. In het vonnis stond echter dat hij de helft van zijn straf moest uitzitten en voor de resterende vijftien maanden een proeftijd zou krijgen.

Meer uit Sport

Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

22 minuten geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

1 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

1 uur geleden
Broers Van 't Wout hopen op groei shorttrack na succes op Spelen

DEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.

2 uur geleden
Tennisser De Minaur verliest meteen in eerste ronde Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).

5 uur geleden
Bokslegenden Mayweather en Pacquiao keren terug in de ring

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Amerikaan Floyd Mayweather en Filipijn Manny Pacquiao treffen elkaar in september voor een professionele bokswedstrijd in Las Vegas. Dat maakte Netflix maandag bekend.

15 uur geleden
Skilegende Vonn: dokter heeft mijn been gered

BERLIJN (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn heeft dokter Tom Hackett van de Amerikaanse ploeg voor de Winterspelen bedankt voor het redden van haar been. "Hij heeft voorkomen dat mijn been geamputeerd moest worden", zegt de Amerikaanse in een video op Instagram.

20 uur geleden