Oud-spelers Ajax verliezen in benefiet met 4-2 van Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Ajax heeft met een team van oud-spelers op een volgepakt Anfield een benefietwedstrijd tegen Liverpool verloren. De Amsterdamse club ging met 4-2 onderuit. Treffers van Derk Boerrigter en Kiki Musampa in de eerste helft bleken niet genoeg voor de overwinning.
De wedstrijd stond in het teken van de Liverpool Foundation en de opbrengst gaat naar de LFC Foundation. Sjaak Swart en Danny Blind coachten Ajax, waar Jari Litmanen de eerste helft de aanvoerder was. De tweede helft deed de Fin mee bij Liverpool, waar hij ook voetbalde.
Bij Liverpool zat Sven-Göran Eriksson als trainer op de bank. De 76-jarige Zweed maakte in januari bekend dat hij aan kanker lijdt en waarschijnlijk nog maar een jaar te leven heeft. Eriksson vertelde onlangs dat hij graag ooit trainer van Liverpool was geweest. De huidige koploper van de Premier League liet die wens in vervulling gaan.
Het was niet de eerste benefietwedstrijd van 'the legends' van Liverpool. Vorig jaar speelden zij op een uitverkocht Anfield tegen Celtic en een jaar eerder was FC Barcelona te gast.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
4 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
8 uur geleden