Oud-spelers Ajax verliezen in benefiet met 4-2 van Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Ajax heeft met een team van oud-spelers op een volgepakt Anfield een benefietwedstrijd tegen Liverpool verloren. De Amsterdamse club ging met 4-2 onderuit. Treffers van Derk Boerrigter en Kiki Musampa in de eerste helft bleken niet genoeg voor de overwinning.
De wedstrijd stond in het teken van de Liverpool Foundation en de opbrengst gaat naar de LFC Foundation. Sjaak Swart en Danny Blind coachten Ajax, waar Jari Litmanen de eerste helft de aanvoerder was. De tweede helft deed de Fin mee bij Liverpool, waar hij ook voetbalde.
Bij Liverpool zat Sven-Göran Eriksson als trainer op de bank. De 76-jarige Zweed maakte in januari bekend dat hij aan kanker lijdt en waarschijnlijk nog maar een jaar te leven heeft. Eriksson vertelde onlangs dat hij graag ooit trainer van Liverpool was geweest. De huidige koploper van de Premier League liet die wens in vervulling gaan.
Het was niet de eerste benefietwedstrijd van 'the legends' van Liverpool. Vorig jaar speelden zij op een uitverkocht Anfield tegen Celtic en een jaar eerder was FC Barcelona te gast.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden