Oud-speler Feyenoord en Excelsior doodgeschoten in Wenen
WENEN (ANP) - De Oostenrijkse oud-voetbalinternational Volkan Kahraman is na een ruzie in een café in Wenen op straat neergeschoten. De dader benam zich na zijn daad van het leven, meldden Oostenrijkse media. De 43-jarige Kahraman speelde in de Eredivisie bij Feyenoord en Excelsior.
Kahraman kwam in zijn carrière drie keer uit voor het nationale elftal van Oostenrijk. Hij voetbalde in zijn jonge jaren bij Austria Wien en verhuisde al op 15-jarige leeftijd naar Feyenoord. Hij speelde in 1997 één wedstrijd in hoofdmacht van de Rotterdamse club. Daarna kwam hij op huurbasis een tijdje uit voor Excelsior. Feyenoord verkocht Kahraman in 2000 aan de Turkse club Trabzonspor.
De politie van Wenen tast nog in het duister over de motieven voor de bloedige misdaad.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
6 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
9 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
13 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
13 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
13 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
14 uur geleden