Oud-speler Feyenoord en Excelsior doodgeschoten in Wenen
WENEN (ANP) - De Oostenrijkse oud-voetbalinternational Volkan Kahraman is na een ruzie in een café in Wenen op straat neergeschoten. De dader benam zich na zijn daad van het leven, meldden Oostenrijkse media. De 43-jarige Kahraman speelde in de Eredivisie bij Feyenoord en Excelsior.
Kahraman kwam in zijn carrière drie keer uit voor het nationale elftal van Oostenrijk. Hij voetbalde in zijn jonge jaren bij Austria Wien en verhuisde al op 15-jarige leeftijd naar Feyenoord. Hij speelde in 1997 één wedstrijd in hoofdmacht van de Rotterdamse club. Daarna kwam hij op huurbasis een tijdje uit voor Excelsior. Feyenoord verkocht Kahraman in 2000 aan de Turkse club Trabzonspor.
De politie van Wenen tast nog in het duister over de motieven voor de bloedige misdaad.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
1 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
3 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
5 uur geleden