Oud-PSV'er Strik (78) overleden
EINDHOVEN (ANP) - Voormalig voetballer van PSV Pleun Strik is op 78-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de club waar hij van 1967 tot en met 1976 speelde bekendgemaakt. De geboren Rotterdammer was ook aanvoerder van PSV.
Strik werd met de club tweemaal landskampioen en won twee keer de nationale beker. Hij maakte in alle seizoenen voor PSV twaalf doelpunten. In 1974 maakte Strik deel uit van de selectie van het Nederlands elftal op het WK. Oranje haalde daar de finale.
Voor zijn doorbraak bij PSV speelde Strik bij Go Ahead Eagles. Later kwam hij nog uit voor EVV Eindhoven, NEC en VVV-Venlo.
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouabhi gelooft dat Marokko 'niet te stoppen is' als het zo blijft presteren op het WK. "Dan houdt niemand ons tegen", zei hij na de zege op Nederland na strafschoppen in de zestiende finale. "Maar ik zeg ook tegen mijn jongens dat niemand onverslaanbaar is. Als we plotseling fouten gaan maken, dan zijn we snel thuis."
48 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - De nederlaag van het Nederlands elftal tegen Marokko na strafschoppen is de schuld van Ronald Koeman. Dat zei Zlatan Ibrahimović, die veel wedstrijden op het WK voor de Amerikaanse televisiezender FOX analyseert.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong vindt dat het Nederlands elftal een teleurstellend WK achter de rug heeft. "Het is moeilijk om nu al te zeggen waar het aan lag en alles te analyseren. Ik heb een leeg gevoel nu. Welk cijfer ik dit toernooi zou geven? Dat weet ik niet. We gaan er in de eerste knock-outronde al uit, dat is niet iets waar je op hoopt. Dit is natuurlijk onvoldoende", sprak de middenvelder in het Monterrey Stadium in Guadalupe na de nederlaag in de zestiende finales tegen Marokko.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk nam geen strafschop voor het Nederlands elftal tegen Marokko omdat hij kramp had. Dat vertelde Ronald Koeman vlak na de uitschakeling van Oranje in de zestiende finale op het WK tijdens een persconferentie.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - De vroege uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal is hard aangekomen bij Jan Paul van Hecke. "Ik ben helemaal leeg", sprak de verdediger van het Nederlands elftal na de nederlaag na strafschoppen tegen Marokko.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft geen spijt van zijn beslissing om met vijf verdedigers tegen Marokko te spelen op het WK. "Als we deze wedstrijd mogen overspelen, dan zou ik het weer doen", zei hij na een nederlaag na strafschoppen in de zestiende finale van het WK tegen Marokko.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman wilde het vlak na uitschakeling van het Nederlands elftal door Marokko op het WK niet over zijn toekomst bij de nationale ploeg hebben. "Ik heb daar wel mijn gedachten over", zei de bondscoach na de nederlaag na strafschoppen.
1 uur geleden