Oud-PSV'er Nilis (54) begint aan eerste baan als hoofdtrainer
BRUSSEL (ANP) - Luc Nilis begint aan zijn eerste baan als hoofdtrainer. De 54-jarige oud-spits gaat in België de Limburgse fusieclub SV Belisia, dat op een wat lager niveau speelt, coachen.
Nilis voetbalde tussen 1994 en 2000 bij PSV en was erg succesvol bij de Eindhovenaren. Eerder kwam de voormalig international voor Anderlecht uit. Na zijn avontuur bij PSV moest Nilis bij Aston Villa zijn loopbaan, na een open botbreuk in zijn onderbeen, vroegtijdig beëindigen.
Nilis werkte daarna bij PSV, Kasimpasa, Gençlerbirligi, KSK Hasselt, VVV-Venlo, Ankaragücü en de nationale ploeg van Jordanië als spitsentrainer en assistent-trainer.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
17 seconden geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
16 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
45 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de topper tegen Liverpool met 3-2 gewonnen. De ploeg van trainer Michael Carrick staat door de zege steviger op de derde plaats met 64 punten. Liverpool van coach Arne Slot staat vierde met 58 punten.
4 uur geleden