Oud-PSV'er Hendrix zet voetballoopbaan voort in Australië
SYDNEY (ANP) - Jorrit Hendrix voetbalt komend seizoen voor Western Sydney Wanderers FC, een club op het hoogste niveau in Australië. De middenvelder was transfervrij nadat zijn contract bij Fortuna Düsseldorf deze zomer was afgelopen.
Hendrix (28) kwam van 2013 tot 2021 uit voor PSV. Een transfer naar het Russische Spartak Moskou werd geen succes. De club leende hem in 2022 uit aan Feyenoord. Met Düsseldorf speelde hij het afgelopen seizoen in de Tweede Bundesliga.
Zijn nieuwe club, vorig seizoen als vierde geëindigd, meldt op sociale media dat de eenmalig international een eenjarig contract heeft ondertekend in Sydney. Hij treft daar met de Braziliaan Marcelo nog een oud-PSV'er.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
1 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
4 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
7 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
16 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
16 uur geleden