Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-president Trump zegt met trots te worden gearresteerd

Oud-president Trump zegt met trots te worden gearresteerd

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse oud-president Donald Trump zegt dat hij donderdag "met trots" zal worden gearresteerd. Hij doet dat op zijn eigen sociale medium Truth Social. Trump moet zich melden in de Amerikaanse staat Georgia voor onder meer samenzwering. Hij wordt ervan beschuldigd dat hij de uitslag wilde beïnvloeden van de door hem verloren presidentsverkiezingen van 2020.

"Niemand heeft ooit zo gevochten voor verkiezingsintegriteit als president Donald J. Trump. Omdat ik dat doe, zal ik morgenmiddag met trots worden gearresteerd in Georgia", aldus de ex-president in een bericht met hoofdletters en meerdere uitroeptekens.

Hij schrijft in een andere boodschap dat hij kan aantonen dat de verkiezingen gemanipuleerd waren en dat zijn overwinning zou zijn "gestollen", waar hij gestolen bedoelt (stollen in plaats van stolen in het Engels). "Voor het eerst in drie jaar zullen dappere Amerikaanse patriotten in staat zijn" om in de rechtszaal aan te tonen hoe met de presidentsverkiezingen van 2020 werd geknoeid, aldus de ex-president, die ook nog spreekt over fraude, onregelmatigheden en bedrog.

Meer uit Buitenland

Obama vergelijkt optreden ICE met handelwijze in dictaturen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse voormalige president Barack Obama heeft het optreden van de immigratiedienst ICE in Minnesota vergeleken met de handelwijze in dictaturen. Dat deed hij in een interview met de progressieve youtuber Brian Tyler Cohen.

28 minuten geleden
Acht hoofden gevonden in Ecuador met bericht 'Verboden te stelen'

GUAYAQUIL (ANP/AFP) - De politie in de provincie Guayas in het zuidwesten van Ecuador heeft acht hoofden gevonden met daarbij het bericht 'Verboden te stelen'. Dat maakte de politie zaterdag bekend.

3 uur geleden
Nieuw team astronauten aangekomen op ruimtestation ISS

CAPE CANAVERAL (ANP/AFP/DPA) - Een nieuw team astronauten is aangekomen op het ruimtestation ISS. Dat blijkt uit beelden die de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA zaterdag vrijgaf.

4 uur geleden
Parket van Parijs wijst team aan voor Epstein-onderzoek

PARIJS (ANP/AFP) - Het parket van Parijs richt een team op voor onderzoek naar zedendelinquent Jeffrey Epstein. De focus ligt daarbij op mogelijke misdrijven waarbij Fransen betrokken zijn.

8 uur geleden
Zwitserland: Oman faciliteert overleg tussen VS en Iran in Genève

BERN (ANP/AFP) - Oman faciliteert volgende week het overleg tussen de Verenigde Staten en Iran in het Zwitserse Genève. "Zwitserland verwelkomt en ondersteunt deze gesprekken", aldus het Zwitserse ministerie van Buitenlandse Zaken.

10 uur geleden
Tientallen mensen gedood bij aanvallen op Nigeriaanse dorpen

ABUJA (ANP/AFP) - Gewapende mannen hebben meer dan veertig mensen gedood bij drie nieuwe aanvallen op dorpen in Nigeria, zo vertelde een humanitaire bron zaterdag aan AFP.

10 uur geleden
Immigratiedienst VS zette duizenden mensen onterecht vast

WASHINGTON (ANP/RTR) - Amerikaanse rechters hebben sinds oktober in minstens 4421 zaken bepaald dat de immigratiedienst (ICE) migranten onrechtmatig heeft vastgezet. Persbureau Reuters meldt dit op basis van rechtbankdocumenten.

11 uur geleden