Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-majorwinnaar Molinari siert deelnemersveld KLM Open

Oud-majorwinnaar Molinari siert deelnemersveld KLM Open

BADHOEVEDORP (ANP) - Het KLM Open heeft een grote naam kunnen aantrekken voor de komende editie (5-8 juni). Het is de Italiaan Francesco Molinari, die in 2018 het Brits Open won en in datzelfde jaar de meeste punten behaalde voor het winnende team van Europa in de Ryder Cup.

"Ik kijk ernaar uit om weer in Nederland te spelen. Het is inmiddels vijftien jaar geleden dat ik meedeed aan het KLM Open", meldt Molinari in een persbericht van de organisatie. "Dit toernooi heeft een mooie traditie, met drie Italiaanse winnaars, waaronder de regerend kampioen Guido Migliozzi. Ik zou het fantastisch vinden om mijn naam aan dit iconische toernooi te verbinden."

De organisatie van het grootste Nederlandse golftoernooi kondigt ook de komst aan van een reeks topspelers uit de top 20 van de Europese tour (DP World Tour), onder wie de huidige nummer 2 op de ranking, de Engelsman Laurie Canter. Andere namen zijn de Zuid-Afrikaan Thriston Lawrence, de Chinees Li Haotong, de Fransman Martin Couvra, de Amerikaan Johannes Veerman, de Spanjaard Eugenio Chacarra en de Engelsman Jordan Smith.

"We zijn ontzettend blij dat Francesco na al die jaren weer meedoet aan het KLM Open", meldt toernooidirecteur Daan Slooter. "Als spelers van het kaliber Molinari en Lawrence ervoor kiezen om bij ons te spelen in plaats van op de PGA Tour, dan zegt dat iets over de status van het KLM Open en de unieke sfeer die onze vrijwilligers en toeschouwers creëren. Maar misschien ben ik nog wel trotser op de breedte en sterkte van het deelnemersveld. Het belooft een prachtig toernooi te worden."

De 105e editie van het KLM Open vindt plaats van 5 tot en met 8 juni 2025 op golfbaan The International bij Schiphol. Al eerder maakte de organisatie bekend dat de Nederlandse tweevoudig winnaar Joost Luiten meedoet, alsook Darius van Driel en Wil Besseling.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp verliest in eerste ronde US Open van Rune

NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft in de eerste ronde van de US Open niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 29-jarige Nederlander verloor in drie sets van de als elfde geplaatste Deen Holger Rune: 3-6 6-7 (4) 6-7 (2). De partij duurde precies drie uur.

10 minuten geleden
Australian Open-winnares Keys strandt direct op US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Madison Keys is er niet in geslaagd de tweede ronde van de US Open te bereiken. De als zesde geplaatste Amerikaanse, die begin dit jaar de Australian Open op haar naam schreef, moest haar meerdere erkennen in de Mexicaanse Renata Zarazúa: 7-6 (10) 6-7 (3) 5-7.

3 uur geleden
Coach Meuwly: mijn best gedaan om atlete Sedney te helpen

ARNHEM (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly zegt dat hij alles heeft gedaan wat in zijn macht ligt om de heikele situatie rond atlete Zoë Sedney goed te begeleiden. De talentvolle atlete verliet sportcentrum Papendal nadat de mannelijke teamgenoot die haar ongevraagd filmde tijdens een vrijpartij mocht terugkeren bij de trainingsploeg.

5 uur geleden
Verplichte wangslijmtest afgenomen bij vrouwen atletiekploeg

ARNHEM (ANP) - Bij alle atletes van de Nederlandse atletiekploeg voor de WK in Tokio is recent een wangslijmtest afgenomen om te bepalen of ze ook biologisch gezien een vrouw zijn. De mondiale atletiekbond heeft de test verplicht gesteld voor atleten die in de vrouwencategorie willen uitkomen. De uitslagen zijn nog niet allemaal binnen bij de Atletiekunie, meldt een woordvoerster van de bond.

6 uur geleden
Topfavoriete Bol belooft beste race van het jaar op WK in Tokio

ARNHEM (ANP) - Femke Bol weet vrij zeker dat ze op de WK in Tokio haar beste race van dit jaar op de 400 meter horden gaat lopen. "Daar werk ik ook echt naartoe", zei ze tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal.

7 uur geleden
Fransman Gaudu wint derde rit Vuelta na slimme inhaalactie

CERES (ANP) - De Fransman David Gaudu heeft de derde etappe van de Vuelta gewonnen. De 28-jarige renner van Groupama - FDJ was op de listige slotklim in het Italiaanse Ceres de slimste en klopte de Denen Mads Pedersen en Jonas Vingegaard. Visma - Lease a Bike-renner Vingegaard behoudt wel de leiderstrui.

7 uur geleden
Bol voert ploeg aan van minstens vijftig atleten voor WK Tokio

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg die volgende maand op de wereldkampioenschappen in Tokio in actie komt, telt minstens vijftig atleten. 37 van hen komen individueel uit op een onderdeel: achttien vrouwen en negentien mannen. De rest maakt deel uit van de vijf estafetteploegen die zijn gekwalificeerd.

8 uur geleden