Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-keeper Schmadtke nieuwe technisch directeur Liverpool

Oud-keeper Schmadtke nieuwe technisch directeur Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft oud-doelman Jorg Schmadtke aangesteld als technisch directeur. De Duitser neemt de functie bij de Engelse topclub over van Julian Ward, die na een dienstverband van meer dan tien jaar vertrekt.

De 59-jarige Schmadtke wordt de rechterhand van coach Jürgen Klopp. Hij was tot begin dit jaar technisch directeur bij Bundesligaclub VfL Wolfsburg. Bij Liverpool voetballen de Oranje-internationals Virgil van Dijk en Cody Gakpo.

"Ik heet Jorg welkom bij Liverpool", zei voorzitter Mike Gordon. "In de wetenschap dat hij een schat aan kennis en ervaring meebrengt in een rol waarin dergelijke kwaliteiten zowel hem als ons alleen maar ten goede kunnen komen."

Meer uit Voetbal

Hiddink benoemd tot erelid van De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Guus Hiddink is benoemd tot erelid van De Graafschap. De 79-jarige oud-voetballer en -trainer kreeg ook een standbeeld met een afbeelding van zichzelf erop, begeleid door de tekst 'Achterhoeks fundament'.

33 minuten geleden
PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

14 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

14 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

16 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

17 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

17 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

20 uur geleden