Oud-keeper Schmadtke nieuwe technisch directeur Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft oud-doelman Jorg Schmadtke aangesteld als technisch directeur. De Duitser neemt de functie bij de Engelse topclub over van Julian Ward, die na een dienstverband van meer dan tien jaar vertrekt.
De 59-jarige Schmadtke wordt de rechterhand van coach Jürgen Klopp. Hij was tot begin dit jaar technisch directeur bij Bundesligaclub VfL Wolfsburg. Bij Liverpool voetballen de Oranje-internationals Virgil van Dijk en Cody Gakpo.
"Ik heet Jorg welkom bij Liverpool", zei voorzitter Mike Gordon. "In de wetenschap dat hij een schat aan kennis en ervaring meebrengt in een rol waarin dergelijke kwaliteiten zowel hem als ons alleen maar ten goede kunnen komen."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
10 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
15 uur geleden