Oud-kampioen Rosberg ziet 'fantastische comeback' van Verstappen
ZANDVOORT (ANP) - Oud-wereldkampioen Formule 1 Nico Rosberg sprak bij de Dutch Grand Prix van een "fantastische comeback" van Max Verstappen in de derde en laatste vrije training op het circuit van Zandvoort. "Gisteren waren ze nergens, maar ze hebben bij Red Bull duidelijk een aantal veranderingen in de afstelling gevonden die hem een stuk sneller hebben gemaakt", zei de Duitser, die bij Sky Sports als analist actief is. "Max kan straks in de kwalificatie voor pole gaan en dat had niemand verwacht na de trainingen van gisteren."
Verstappen reed in de derde vrije training de derde tijd. Hij gaf 0,161 seconde toe op Charles Leclerc van Ferrari, die de snelste was. In de trainingen van vrijdag ging het moeizaam. Verstappen viel in de eerste sessie al na 10 minuten uit met een kapotte versnellingsbak en zette in de tweede training de achtste tijd neer. Hij was bijna zeven tienden van een seconde langzamer dan Leclerc.
Rosberg werd in 2016 wereldkampioen in een Mercedes.
Meer uit Sport
BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
1 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
1 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Kimi Antonelli heeft in de Formule 1 voor het eerst in zijn carrière de Grote Prijs van Monaco gewonnen. Max Verstappen viel in de eerste ronde uit, nadat hij zijn Red Bull eerst niet van de startpositie kreeg. Voor Verstappen is het de tweede uitvalbeurt dit seizoen.
1 uur geledenSALUZZO (ANP) - Wielrenster Demi Vollering heeft de Giro d'Italia op haar naam geschreven. De 29-jarige Nederlandse van FDJ United - SUEZ maakte in de slotetappe haar achterstand van 49 seconden op klassementsleidster Anna van der Breggen goed.
2 uur geledenAALSMEER (ANP) - De handballers van Volendam hebben voor het eerst sinds 2013 de landstitel veroverd. De ploeg was na strafworpen te sterk voor Aalsmeer in het tweede play-offduel om de titel.
2 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Nevill Ruiter kijkt met een goed gevoel terug op zijn laatste deelname als amateur aan het KLM Open in Badhoevedorp. De 24-jarige Nederlander, die in augustus professional wordt, veroverde de Robbie van Erven Dorens Trofee, de prijs voor de beste amateur die de 'cut' haalt. "Als amateur is dat het hoogst haalbare, dus dat is heel mooi", zei hij na afloop van zijn slotronde.
4 uur geleden