Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-international Vieira haalt uit naar Argentijnse doelman

Oud-international Vieira haalt uit naar Argentijnse doelman

LONDEN (ANP) - Voormalig international van Frankrijk Patrick Vieira heeft forse kritiek op de Argentijnse doelman Emiliano Martínez, die bij festiviteiten na de gewonnen finale van het WK spelers van tegenstander Frankrijk belachelijk maakte. "Stompzinning", zei de huidige trainer van Crystal Palace daarover.

"Dit doet op een bepaalde wijze afbreuk aan het succes van Argentinië", zei Vieira, die in 1998 met Frankrijk wereldkampioen werd. "Ik denk dat niemand op dit soort gedrag zit te wachten, ook de fans in Argentinië niet. Het zal allemaal wel een beetje in de emotie zijn gebeurd, maar daardoor is het nog niet goed te praten."

Martínez hield zich onder meer bij de huldiging in Buenos Aires bezig met het kleineren van Kylian Mbappé. Hij hield op de bus tijdens de rondrit een pop vast met het hoofd van de Fransman, die een hattrick maakte in de finale tegen de Argentijnen. Argentinië won na strafschoppen.

Evenals Vieira is ook Martínez actief in de Premier League. Hij verdedigt het doel van Aston Villa. Zijn trainer daar, Unai Emery, heeft al aangekondigd de keeper op zijn gedrag aan te spreken.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

4 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

4 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

4 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

5 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

6 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

6 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

6 uur geleden