Oud-international Narsingh vervolgt voetballoopbaan in Polen
LEGNICA (ANP) - Luciano Narsingh gaat in Polen voetballen. De 31-jarige aanvaller, die negentien interlands voor Oranje speelde, heeft een contract ondertekend bij MKS Miedz Legnica. Die club komt uit op het hoogste niveau.
Narsingh speelde sinds februari van dit jaar in Australiƫ bij Sydney FC. De buitenspeler zat in de periode daarvoor zonder club na zijn vertrek vorig jaar zomer bij Feyenoord.
Narsingh begint aan zijn derde buitenlandse avontuur. De geboren Amsterdammer kwam eerder uit voor Swansea City. In Nederland speelde hij voor sc Heerenveen, PSV, Feyenoord en FC Twente.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
24 minuten geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
6 uur geleden