Oud-international Afellay stopt definitief met voetballen
HILVERSUM (ANP) - Ibrahim Afellay stopt definitief met voetballen. Dat zei de 53-voudig international zondag bij het programma Studio Voetbal van de NOS.
De 34-jarige Afellay speelde tot vorig seizoen bij PSV, waar hij geen nieuw contract kreeg. De maanden daarna hield hij de optie open om nog bij een club in het buitenland aan de slag te gaan, maar ook daar ziet hij nu vanaf.
"Ik stop ermee. Vroeg op laat komt het moment, dat weet je. Ik had het al een tijdje in mijn hoofd. Ik wist wat ik wilde en vooral ook wat ik niet wilde. Uiteindelijk heb ik de beslissing genomen en ik heb er vrede mee", aldus Afellay. "Er zijn wel wat dingen voorbij gekomen nog. Ik wilde graag nog een jaar verder, maar niet ten koste van alles. Het is mooi zo."
Afellay maakte deel uit van de selectie die in 2010 de finale van het wereldkampioenschap in Zuid-Afrika haalde. Ook was hij actief op de EK's van 2008 en 2012. Met PSV werd hij vier keer op rij landskampioen, van 2005 tot en met 2008.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
13 uur geleden