Oud-Formule 1-coureur Reutemann overleden
BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Formule 1-coureur Carlos Reutemann is op 79-jarige leeftijd overleden in het Argentijnse Sante Fe. Dat heeft zijn dochter Cora Reutemann op Twitter laten weten. Reutemann was al enige tijd ziek.
De Argentijn reed van 1972 tot 1982 in de Formule 1. Hij kwam uit voor de teams Brabham, Ferrari, Lotus en Williams. Reutemann haalde in totaal 12 zeges. Hij startte zes keer op poleposition. In 1981 ging hij enige tijd aan de leiding in de WK-stand, maar moest de eindzege met 1 punt verschil aan Nelson Piquet laten.
Na zijn loopbaan ging hij de politiek in. Hij werd twee keer gouverneur in de provincie Santa Fe en ook was hij senator in het Argentijnse parlement.
Meer uit Sport
WINSTON-SALEM (ANP) - Tennisser Mees Röttgering is uitgeschakeld bij het ATP-toernooi in Winston-Salem in de Verenigde Staten. De 19-jarige Nederlander moest in de derde ronde zijn meerdere erkennen in de als vierde geplaatste Brit Arthur Fery, die hem met 6-3 6-3 aan de kant zette.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft het Nederlandse onderonsje tegen Suzan Lamens in de tweede kwalificatieronde van de US Open met 6-3 6-4 gewonnen. Ze treft in de derde en laatste ronde de Zwitserse Susan Bandecchi.
1 uur geledenROQUETES (ANP) - Wielrenner Matthew Brennan heeft de vijfde etappe van de Vuelta gewonnen. De 21-jarige Brit van Visma-Lease a Bike was na ruim 173 kilometer tussen Falset en Roquetes de snelste in de sprint.
6 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeiers hebben de eerste finaleplaatsen op de WK in eigen land binnen. De vrouwen en de mannen in de dubbeltwee doorstonden woensdag hun halve finales. De finales op dit nummer zijn vrijdag.
7 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennissters Serena en Venus Williams hebben een wildcard gekregen voor het dubbelspel op de US Open. Dat maakte de organisatie woensdag bekend. De laatste keer dat de zussen als duo samenspeelden op het Amerikaanse grandslamtoernooi was in 2022. Ze wonnen het dubbelspel in New York in 1999 en 2009.
7 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Olympisch kampioene in de skiff Karolien Florijn weet niet waar ze met haar vorm staat voor de WK roeien in eigen land. Dat zei Florijn in aanloop naar het toernooi op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos tegen het ANP. Na haar gouden medaille in Parijs nam ze een jaar pauze van het roeien om zich te richten op haar studie.
8 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Olympisch kampioene Karolien Florijn is woensdag op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos eenvoudig door de series op de WK roeien gekomen. In haar skiff ging ze onbedreigd naar de overwinning in haar heat waardoor ze door is naar de kwartfinales van vrijdag.
10 uur geleden