Oud-Formule 1-coureur Reutemann overleden
BUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Formule 1-coureur Carlos Reutemann is op 79-jarige leeftijd overleden in het Argentijnse Sante Fe. Dat heeft zijn dochter Cora Reutemann op Twitter laten weten. Reutemann was al enige tijd ziek.
De Argentijn reed van 1972 tot 1982 in de Formule 1. Hij kwam uit voor de teams Brabham, Ferrari, Lotus en Williams. Reutemann haalde in totaal 12 zeges. Hij startte zes keer op poleposition. In 1981 ging hij enige tijd aan de leiding in de WK-stand, maar moest de eindzege met 1 punt verschil aan Nelson Piquet laten.
Na zijn loopbaan ging hij de politiek in. Hij werd twee keer gouverneur in de provincie Santa Fe en ook was hij senator in het Argentijnse parlement.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP/RTR/DPA) - Vrienden en familie hebben Lewis Hamilton door zijn moeilijkste dagen geholpen, de dagen waarop negatieve gevoelens over zijn overstap naar Ferrari hem somber stemden. "Zij hebben mij gered. Echte mensen die me kennen en nooit aan me hebben getwijfeld", vertelde de 41-jarige Brit over zijn bevrijdende overwinning in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië, de 106e GP-zege in zijn carrière, maar pas de eerste voor Ferrari.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft de tweede ronde van het tennistoernooi van Queen's in Londen bereikt. De 30-jarige Nederlander versloeg in de eerste ronde de 24-jarige Brit Harry Wendelken: 6-4 7-6 (5).
5 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen hebben op de World Cup of Darts in Frankfurt de finale bereikt. Het Nederlandse duo was in de halve finales oppermachtig tegen Noord-Ierland en schakelde de titelverdediger uit met 8-2 in legs. Van Gerwen was de man in vorm; hij gooide veelal de beslissende dubbels.
1 dag geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro heeft zondag de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De 22-jarige Mexicaan van UAE Team Emirates klom zondag van plek 3 naar plek 1 in het algemeen klassement met een overtuigende etappezege op het Plateau de Solaison, een klim van de buitencategorie. De Spanjaard Juan Ayuso werd tweede op 1 minuut van Del Toro, net voor Tobias Johannessen uit Noorwegen.
1 dag geledenROSMALEN (ANP) - Kamil Majchrzak heeft op het Libéma Open zijn eerste ATP-zege geboekt. In een boeiende tennisfinale op het gras van Rosmalen versloeg de 30-jarige Pool Alex de Minaur, de nummer 6 van de wereld, in drie sets na een tiebreak: 6-3 2-6 7-6 (5).
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Lewis Hamilton heeft zijn eerste zege voor Ferrari in de Formule 1 geboekt. De Britse zevenvoudig wereldkampioen won de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië dankzij een gewiekste pitstopstrategie.
1 dag geledenKOPENHAGEN (ANP) - De Belgische wielrenner Jasper Philipsen heeft de tweede editie van de Copenhagen Sprint gewonnen. De sprinter van Alpecin-Premier Tech was in de straten van Kopenhagen sneller dan de Deen Tobias Lund Andresen en de Australiër Sam Welsford. Danny van Poppel was de beste Nederlander op de vijfde plaats, Frits Biesterbos werd zevende.
1 dag geleden