Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-finalist Dimitrov eerste halve finalist bij ABN AMRO Open

Oud-finalist Dimitrov eerste halve finalist bij ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Grigor Dimitrov is de eerste halve finalist bij het tennistoernooi in Rotterdam. De Bulgaar was bij het ABN AMRO Open in drie sets te sterk voor de Kazach Aleksandr Sjevtsjenko: 7-6 (2) 3-6 6-4.

Dimitrov was na afloop blij met opnieuw een plek bij de laatste vier in Ahoy, maar weet dat hij beter moet. "Ik wil hem niet tekort doen, maar mijn spel was niet heel goed vandaag. Voor mijn gevoel maakte ik veel onnodige fouten en ik weet dat mijn niveau morgen omhoog moet", aldus Dimitrov tegenover de ATP.

De huidige nummer 13 van de wereld, die begin dit jaar het toernooi van Brisbane won, voelt zich doorgaans op zijn gemak in Rotterdam. In 2018 haalde hij al eens de finale, waarin hij verloor van Roger Federer.

Als de in vorm verkerende Dimitrov opnieuw een finaleplaats wil halen, moet hij zaterdag winnen van de Australiër Alex de Minaur of de Rus Andrej Roeblev. Zij treffen elkaar later op vrijdag in hun kwartfinalepartij.

Meer uit Sport

Minister Sterk is trots op Nederlandse paralympiërs

DEN HAAG (ANP) - Minister Mirjam Sterk van Sport is trots op de Nederlandse atleten die aan de Paralympische Winterspelen hebben deelgenomen. "Het is heel belangrijk dat mensen met een handicap ook in staat zijn om de top te halen", zei ze bij de huldiging van medaillewinnaars in Den Haag. "Ik hoop dat het veel mensen inspireert die ook met een handicap worstelen en laat zien dat het voor hen ook mogelijk is om te gaan sporten en mooie prestaties neer te zetten."

11 minuten geleden
Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

4 uur geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

15 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

1 dag geleden