Oud-directeur van VPRO Lennart van der Meulen (65) overleden
HILVERSUM (ANP) - Voormalig VPRO-directeur Lennart van der Meulen is maandag op 65-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de omroep bekendgemaakt.
Van der Meulen was veertien jaar algemeen directeur van de VPRO. In maart 2023 stopte hij omdat hij ziek was.
"Op 10 juni 2024 is Lennart van der Meulen overleden en dat doet verdriet. Uitgerekend de man die aan ingewikkelde, lastige, vervelende, moeilijke zaken altijd wel een slimme draai wist te geven waardoor er toch weer mogelijkheden gloorden aan de horizon, moest zich neerleggen bij het einde dat zijn ziekte voor hem in petto had", schrijft de omroep op zijn website.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - De 10-jarige Wendy uit Rotterdam is weer terecht, meldt de politie. De politie gaf in de nacht van zaterdag op zondag een Amber Alert uit voor de vermissing van het meisje.
10 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Ook dit jaar zijn enkele gemeenten gestopt met het heffen van hondenbelasting. In 2026 betalen hondeneigenaren in 101 gemeenten een tarief, vorig jaar waren dat er nog 111. In negentien gemeenten kost een hond eigenaren meer dan 100 euro. Dat blijkt uit een telling van ANP.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft een Amber Alert uitgegeven voor een vermist kind. Het gaat om de 10-jarige Wendy uit Rotterdam.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In een opslagloods aan de Van Ostadestraat in de Schilderswijk in Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand geweest. In de omgeving heeft de brandweer een tiental woningen ontruimd, laat een woordvoerder weten.
7 uur geledenLEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
18 uur geleden