Oud-coureur Vettel sluit terugkeer in Formule 1 niet uit
BRACKLEY (ANP/AFP) - Sebastian Vettel sluit een terugkeer in de Formule 1 niet uit na gesprekken met teambaas Toto Wolff van Mercedes. De Duitse viervoudig wereldkampioen beëindigde zijn carrière in 2022.
"Ik praat met Toto. Ik weet niet of dat ook meteen Mercedes betekent. Ik spreek met veel mensen omdat ik ze ken, maar dan gaat het niet over specifieke dingen. Natuurlijk schiet het door mijn hoofd, ik denk er af en toe over na, maar het is niet de belangrijkste gedachte", zei de 36-jarige Vettel tegenover Sky Sports over een mogelijke rentree.
"Ik heb thuis drie kinderen, het is elke dag druk. Ik heb veel dingen aan mijn hoofd, ideeën die ik heb over de toekomst. Dus ik heb gesproken met veel teambazen, en niet alleen over racen. Er zijn gedachten, maar die zijn nog niet concreet op dit moment", aldus Vettel.
Stoeltje vrij
Mercedes heeft volgend seizoen een stoeltje vrij na het besluit van zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton om naar Ferrari over te stappen.
Vettel werd tussen 2010 en 2013 vier keer wereldkampioen in dienst van Red Bull. Hij reed daarna nog zes jaar voor Ferrari en twee jaar voor Aston Martin.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.
3 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.
6 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Nederlandse tennissers zijn na een nederlaag tegen Polen uitgeschakeld in de groepsfase van de United Cup, het Australische toernooi voor gemengde landenteams. Tallon Griekspoor en Suzan Lamens verloren in het enkelspel van Hubert Hurkacz en Iga Swiatek, allebei in twee sets. In het gemengd dubbelspel waren Katarzyna Kawa en Jan Zielinski te sterk voor Demi Schuurs en David Pel.
8 uur geledenBOLOGNA (ANP/RTR) - De olympische vlam is een maand voor het begin van de Winterspelen in Milaan aangekomen in Bologna. De fakkeltocht begon een maand geleden vanuit Rome aan zijn reis en heeft de eilanden Sardinië en Sicilië aangedaan, net als de steden Napels en Bari, als onderdeel van een tocht van 12.000 kilometer die op 6 februari eindigt in het San Siro-stadion in Milaan.
18 uur geledenAL-ULA (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink heeft de derde etappe in de Dakar Rally in de categorie Truck op zijn naam geschreven. De Nederlandse chauffeur, die wordt bijgestaan door navigator Bart van Heun en mecanicien Jarno van de Pol, was in Saudi-Arabië de snelste over 666 kilometer van Yanbu naar Al-Ula. Van den Brink heeft zijn voorsprong in het algemeen klassement uitgebreid van ruim drie minuten naar ruim acht minuten op de nummer 2.
1 dag geledenMELBOURNE (ANP/DPA) - De Australian Open keert een recordbedrag aan prijzengeld uit voor de editie van 2026. In totaal is er 74,9 miljoen Amerikaanse dollar te verdelen, zo'n 64 miljoen euro. Dat is een toename van 16 procent in vergelijking met vorig jaar, meldt de organisatie.
1 dag geledenAUCKLAND (ANP) - Tennisster Venus Williams is uitgeschakeld in de eerste ronde van het tennistoernooi van Auckland. De 45-jarige Amerikaanse verloor in drie sets van de Poolse Magda Linette: 4-6 6-4 2-6.
1 dag geleden