Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-coureur Vettel sluit terugkeer in Formule 1 niet uit

Oud-coureur Vettel sluit terugkeer in Formule 1 niet uit

BRACKLEY (ANP/AFP) - Sebastian Vettel sluit een terugkeer in de Formule 1 niet uit na gesprekken met teambaas Toto Wolff van Mercedes. De Duitse viervoudig wereldkampioen beëindigde zijn carrière in 2022.

"Ik praat met Toto. Ik weet niet of dat ook meteen Mercedes betekent. Ik spreek met veel mensen omdat ik ze ken, maar dan gaat het niet over specifieke dingen. Natuurlijk schiet het door mijn hoofd, ik denk er af en toe over na, maar het is niet de belangrijkste gedachte", zei de 36-jarige Vettel tegenover Sky Sports over een mogelijke rentree.

"Ik heb thuis drie kinderen, het is elke dag druk. Ik heb veel dingen aan mijn hoofd, ideeën die ik heb over de toekomst. Dus ik heb gesproken met veel teambazen, en niet alleen over racen. Er zijn gedachten, maar die zijn nog niet concreet op dit moment", aldus Vettel.

Stoeltje vrij

Mercedes heeft volgend seizoen een stoeltje vrij na het besluit van zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton om naar Ferrari over te stappen.

Vettel werd tussen 2010 en 2013 vier keer wereldkampioen in dienst van Red Bull. Hij reed daarna nog zes jaar voor Ferrari en twee jaar voor Aston Martin.

Meer uit Sport

Griekspoor en Van de Zandschulp wel verder in dubbelspel

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp hebben op de Australian Open de tweede ronde bereikt in het dubbelspel. De Nederlanders, die in het enkelspel al in de eerste ronde waren gestrand, waren in drie sets te sterk voor de Australiër Christopher O'Connell en de Rus Roman Safioellin: 6-4 3-6 6-3.

19 minuten geleden
Noor Ruud volgende top 10-speler die verliest op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - De Noorse tennisser Casper Ruud heeft zich in de tweede ronde van de Australian Open laten verrassen door de 19-jarige Jakub Mensik. De als zesde geplaatste Ruud had in zijn openingspartij al vijf sets nodig tegen de Spanjaard Jaume Munar en verloor woensdag in Melbourne vervolgens afgetekend van de Tsjechische nummer 48 van de wereld: 6-2 3-6 6-1 6-4.

36 minuten geleden
Tennisster Gauff bereikt derde ronde op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft zich bij de Australian Open geplaatst voor de derde ronde. De Amerikaanse, de nummer 3 van de plaatsingslijst in Melbourne, was in twee sets te sterk voor de Britse Jodie Burrage: 6-3 7-5.

2 uur geleden
Hassan krijgt concurrentie van Chepngetich in marathon Londen

LONDEN (ANP/RTR) - De marathon van Londen krijgt bij de vrouwen een topbezetting. Na de bevestigde deelname van olympisch kampioene Sifan Hassan, zegt nu ook wereldrecordhoudster Ruth Chepngetich toe. De Keniaanse atlete denkt zelfs dat in Londen een ander record mogelijk is.

2 uur geleden
IOC-baas Bach: Trump sportfan in hart en nieren

BERLIJN (ANP/DPA) - Met Donald Trump hebben de Verenigde Staten vanaf volgende week een president die "een sportfan in hart en nieren" is. Dat zei Thomas Bach, de aftredend voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC), in een woensdag gepubliceerd interview met persbureau dpa. Bach ziet daarom geen enkel probleem met het oog op het WK voetbal van 2026, deels in de VS, en de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028.

2 uur geleden
Chinese tennisster Zheng verliest in tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Zheng Qinwen, bijgenaamd Queen Wen, is verrassend onderuitgegaan in de tweede ronde van de Australian Open. De als vijfde geplaatste Chinese, in 2024 nog finalist in Melbourne, verloor met 7-6 (3) 6-3 van de Duitse Laura Siegemund, de nummer 97 op de wereldranglijst.

4 uur geleden
Djokovic in recordpartij naar derde ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open, het grandslamtoernooi dat hij al tien keer won. De Serviër was in de tweede ronde te sterk voor de Portugees Jaime Faria. De setstanden waren 6-1 6-7 (4) 6-3 6-2.

5 uur geleden