Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-coach Solskjaer leeft mee met United-trainer Ten Hag

Oud-coach Solskjaer leeft mee met United-trainer Ten Hag

LONDEN (ANP) - Voormalig Manchester United-coach Ole Gunnar Solskjaer leeft mee met de geplaagde Erik ten Hag, de huidige trainer van de club. De 53-jarige Nederlander staat onder druk na een slechte start van het seizoen. "Ik weet wat hij doormaakt", zei de Noor.

Solskjaer werd zelf in november 2021 ontslagen. De oud-speler realiseert zich dat het trainen van United een uitdaging is, omdat elke coach wordt vergeleken met het gouden tijdperk onder de illustere Alex Ferguson.

"Het is een droombaan, maar het is moeilijk", verklaarde Solskjaer bij sportwebsite The Athletic. "Je hebt te maken met mensen met al hun problemen en achtergronden. Dit is geen videospel. Maar de meeste spelers zijn goede professionals die goed willen presteren. Sommigen denken eerst aan zichzelf, de meesten denken aan de club."

Slechte seizoensstart

United kent een slechte start van het seizoen met drie nederlagen in vijf wedstrijden. Na de 3-1-nederlaag in eigen stadion tegen Brighton & Hove Albion van afgelopen zaterdag staat de ploeg op de dertiende plaats met 6 punten.

Solskjaer wijt de teleurstellende resultaten onder meer aan de moeite die United tegenwoordig heeft om spelers binnen te halen. "De verwachtingen zijn hooggespannen, maar we leven niet in hetzelfde tijdperk als toen ik speelde", zei de oud-spits, die tussen 1996 en 2007 voor United uitkwam. "Wij hadden Arsenal en Chelsea als rivalen. Nu hebben de meeste clubs geld en zelfs als ze het niet hebben, dan hoeven ze niet te verkopen."

Bayern München

United speelt woensdagavond in de Champions League tegen Bayern München. De wedstrijd in München begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Rice op tijd fit voor halve finale tegen Argentinië

ATLANTA (ANP) - Declan Rice is fit genoeg om woensdag vanaf het begin mee te doen in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië. Dat heeft de Engelse bondscoach Thomas Tuchel op een persconferentie gezegd.

3 uur geleden
Rodri probeert ploeggenoten na bereiken finale rustig te houden

ARLINGTON (ANP) - Aanvoerder Rodri van het Spaanse voetbalelftal probeerde zijn ploeggenoten na de knappe zege op Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap bij de les te houden. De regerend Europees kampioen kreeg van alle kanten complimenten voor de overtuigende zege (2-0) op de voor velen titelfavoriet.

3 uur geleden
Haïti neemt afscheid van coach na eerste WK-deelname sinds 1974

PORT-AU-PRINCE (ANP) - De voetbalbond van Haïti heeft afscheid genomen van bondscoach Sébastien Migne. Dat besluit is genomen na de drie nederlagen in de groepsfase van het WK, tegen Schotland (1-0), Brazilië (3-0) en Marokko (4-2). Haïti eindigde daarmee als laatste in groep C en was als een van de eerste landen uitgeschakeld op het WK.

3 uur geleden
Franse aanvoerder Mbappé: we speelden niet zoals we wilden spelen

ARLINGTON (ANP) - Het Franse voetbalelftal kwam dinsdag in de met 2-0 verloren halve finale tegen Spanje op het wereldkampioenschap geen moment in zijn eigen spel. Dat was de conclusie van aanvoerder Kylian Mbappé, die met acht doelpunten voorlopig gedeeld topscorer is op het WK, samen met de Argentijn Lionel Messi.

3 uur geleden
Deschamps berust in nederlaag: we vonden de oplossingen niet

ARLINGTON (ANP) - Didier Deschamps vond de uitschakeling van Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje terecht. "Het is duidelijk dat dit Spaanse team erg sterk is en dat hebben ze vanavond bewezen", sprak de bondscoach na de nederlaag van 2-0 op een persconferentie.

3 uur geleden
Spaanse bondscoach: deze spelers verdienen het gewoon

ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.

5 uur geleden
Spanje klopt Frankrijk en staat na zestien jaar weer in WK-finale

ARLINGTON (ANP) - Spanje staat na zestien jaar weer in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in het Dallas Stadium in Arlington met 2-0 te sterk voor Frankrijk, voor velen de grote favoriet voor het winnen van het toernooi. Mikel Oyarzabal (strafschop) en Pedro Porro maakten de doelpunten.

6 uur geleden