Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-coach Solskjaer leeft mee met United-trainer Ten Hag

Oud-coach Solskjaer leeft mee met United-trainer Ten Hag

LONDEN (ANP) - Voormalig Manchester United-coach Ole Gunnar Solskjaer leeft mee met de geplaagde Erik ten Hag, de huidige trainer van de club. De 53-jarige Nederlander staat onder druk na een slechte start van het seizoen. "Ik weet wat hij doormaakt", zei de Noor.

Solskjaer werd zelf in november 2021 ontslagen. De oud-speler realiseert zich dat het trainen van United een uitdaging is, omdat elke coach wordt vergeleken met het gouden tijdperk onder de illustere Alex Ferguson.

"Het is een droombaan, maar het is moeilijk", verklaarde Solskjaer bij sportwebsite The Athletic. "Je hebt te maken met mensen met al hun problemen en achtergronden. Dit is geen videospel. Maar de meeste spelers zijn goede professionals die goed willen presteren. Sommigen denken eerst aan zichzelf, de meesten denken aan de club."

Slechte seizoensstart

United kent een slechte start van het seizoen met drie nederlagen in vijf wedstrijden. Na de 3-1-nederlaag in eigen stadion tegen Brighton & Hove Albion van afgelopen zaterdag staat de ploeg op de dertiende plaats met 6 punten.

Solskjaer wijt de teleurstellende resultaten onder meer aan de moeite die United tegenwoordig heeft om spelers binnen te halen. "De verwachtingen zijn hooggespannen, maar we leven niet in hetzelfde tijdperk als toen ik speelde", zei de oud-spits, die tussen 1996 en 2007 voor United uitkwam. "Wij hadden Arsenal en Chelsea als rivalen. Nu hebben de meeste clubs geld en zelfs als ze het niet hebben, dan hoeven ze niet te verkopen."

Bayern München

United speelt woensdagavond in de Champions League tegen Bayern München. De wedstrijd in München begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

42 minuten geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

1 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

1 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

2 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

2 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

6 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

7 uur geleden