Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-coach Solskjaer leeft mee met United-trainer Ten Hag

Oud-coach Solskjaer leeft mee met United-trainer Ten Hag

LONDEN (ANP) - Voormalig Manchester United-coach Ole Gunnar Solskjaer leeft mee met de geplaagde Erik ten Hag, de huidige trainer van de club. De 53-jarige Nederlander staat onder druk na een slechte start van het seizoen. "Ik weet wat hij doormaakt", zei de Noor.

Solskjaer werd zelf in november 2021 ontslagen. De oud-speler realiseert zich dat het trainen van United een uitdaging is, omdat elke coach wordt vergeleken met het gouden tijdperk onder de illustere Alex Ferguson.

"Het is een droombaan, maar het is moeilijk", verklaarde Solskjaer bij sportwebsite The Athletic. "Je hebt te maken met mensen met al hun problemen en achtergronden. Dit is geen videospel. Maar de meeste spelers zijn goede professionals die goed willen presteren. Sommigen denken eerst aan zichzelf, de meesten denken aan de club."

Slechte seizoensstart

United kent een slechte start van het seizoen met drie nederlagen in vijf wedstrijden. Na de 3-1-nederlaag in eigen stadion tegen Brighton & Hove Albion van afgelopen zaterdag staat de ploeg op de dertiende plaats met 6 punten.

Solskjaer wijt de teleurstellende resultaten onder meer aan de moeite die United tegenwoordig heeft om spelers binnen te halen. "De verwachtingen zijn hooggespannen, maar we leven niet in hetzelfde tijdperk als toen ik speelde", zei de oud-spits, die tussen 1996 en 2007 voor United uitkwam. "Wij hadden Arsenal en Chelsea als rivalen. Nu hebben de meeste clubs geld en zelfs als ze het niet hebben, dan hoeven ze niet te verkopen."

Bayern München

United speelt woensdagavond in de Champions League tegen Bayern München. De wedstrijd in München begint om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

2 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

2 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

2 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

3 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

3 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

13 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

15 uur geleden