Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-coach Ferguson stopt als ambassadeur bij bezuinigend United

Oud-coach Ferguson stopt als ambassadeur bij bezuinigend United

MANCHESTER (ANP/RTR) - Oud-trainer Alex Ferguson stopt na dit seizoen als ambassadeur van Manchester United. De gevallen Engelse topclub bespaart daarmee jaarlijks opnieuw enkele miljoenen, nu de nieuwe mede-eigenaar Sir Jim Ratcliffe bezig is met een bezuinigingsoperatie. De 82-jarige Ferguson is sinds zijn afscheid als trainer in 2013 ambassadeur en bezoekt in die hoedanigheid veel wedstrijden van United.

Volgens bronnen binnen de club is het besluit in goed overleg genomen en blijft Ferguson welkom op Old Trafford. Ferguson is de succesvolste trainer uit de geschiedenis van United, met onder meer dertien Premier League-titels en twee Champions Leagues.

Sinds het vertrek van Ferguson gaat het veel minder met United. Ook onder trainer Erik ten Hag heeft de club de weg omhoog nog niet weten te vinden. Dit seizoen staat de club onder leiding van de Nederlander na zeven wedstrijden slechts veertiende.

United lijdt de afgelopen seizoenen grote verliezen en mede daarom wil Ratcliffe bezuinigen. Zo hoopt hij ook weer meer geld in het team te kunnen steken. Eerder nam de club al afscheid van honderden medewerkers, wat ook een miljoenenbesparing opleverde.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

13 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

14 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

16 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

17 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

18 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

18 uur geleden