Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-bondscoach De Boer: zonder rode kaart hadden we gewonnen

Oud-bondscoach De Boer: zonder rode kaart hadden we gewonnen

HILVERSUM (ANP) - Zonder de rode kaart voor Matthijs de Ligt in de achtste finale van het Europees kampioenschap tegen Tsjechië had het Nederlands elftal de betreffende wedstrijd gewonnen. Dat zei de na het duel ontslagen oud-bondscoach Frank de Boer bij Ziggo Sport. "Ik ben ervan overtuigd dat we de volgende ronde hadden gehaald als het bij elf tegen elf was gebleven."

"Het was zeker niet onze beste wedstrijd", aldus De Boer bij Ziggo Sport over de ontmoeting in Boedapest (0-2). "Toch kregen wij in de tweede helft de controle. We kregen ook twee goede kansen op de openingstreffer. We hadden op voorsprong moeten komen. Helaas lukte dat niet. Dan staan we ineens met een man minder. Toen ging het verkeerd."

Of De Boer zonder de betreffende rode kaart nog bondscoach was geweest wilde hij niet zeggen. "Onze volgende tegenstander was niet een van de toplanden geweest. Dus er zouden kansen zijn geweest. Je weet niet hoe het dan was gelopen."

Geen afscheid

Louis van Gaal volgde De Boer na het EK op. Oranje leidt momenteel in de kwalificatiegroep voor de wereldtitelstrijd, die volgend jaar in Qatar wordt gespeeld.

De Boer verwacht niet dat het vertrek bij Oranje zijn afscheid als trainer betekent. "Ik wacht rustig af. Op dit moment heb ik het naar mijn zin met de dingen die ik doe. Maar komt er iets langs wat me aanspreekt dan ga ik daar zeker over nadenken. Daarbij zijn meerdere opties. Het leukste is natuurlijk gewoon op het veld werken met de spelers. Ik vind het ook leuk om met jonge talenten te werken. Maar ongetwijfeld komt er wel weer iets voorbij."

Meer uit Voetbal

Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

3 uur geleden
Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

7 uur geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

7 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

8 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

13 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

16 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

1 dag geleden