Oud-Ajacied Westermann assistent van Flick bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Oud-Ajacied Heiko Westermann wordt een van de assistenten van de nieuwe Barcelona-trainer Hansi Flick. De 40-jarige Duitser gaat met onmiddellijke ingang aan de slag bij de Catalaanse club.
Westermann was na zijn profcarrière werkzaam bij de Duitse voetbalbond als coach van verschillende jeugdelftallen. Flick, die eind mei werd aangesteld door Barcelona, was tussen 2021 en 2023 bondscoach van Duitsland.
Westermann speelde in het seizoen 2016/2017 voor Ajax, maar kwam niet verder dan acht wedstrijden voor het eerste elftal van de Amsterdammers. De Duitse international kwam ook uit voor onder meer Schalke 04 en Hamburger SV, voordat hij zijn carrière beëindigde in 2018.
Meer uit Voetbal
SINT-TRUIDEN (ANP) - De Belgische voetbalclub STVV uit Sint-Truiden heeft Jonas De Roeck als de nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Hij is de opvolger van de eerder deze week ontslagen Frédéric De Meyer. De Roeck neemt per direct de trainingen over van assistent Sepp De Roover, die donderdag op de bank zat bij de 1-1 van STVV tegen het Noorse SK Brann.
51 minuten geledenLISSABON (ANP/DPA) - Bondscoach Jorge Jesus van Portugal betreurt het dat Cristiano Ronaldo niet meer voor het nationale elftal zal uitkomen. "Het is zijn beslissing en ik moet dat accepteren, maar ik had hem graag erbij gehouden. Ik heb hem ook gevraagd beschikbaar te blijven, maar er is geen weg meer terug", vertelde Jesus op de Portugese zender Canal 11.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.
13 uur geleden