Oud-Ajacied Westermann assistent van Flick bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Oud-Ajacied Heiko Westermann wordt een van de assistenten van de nieuwe Barcelona-trainer Hansi Flick. De 40-jarige Duitser gaat met onmiddellijke ingang aan de slag bij de Catalaanse club.
Westermann was na zijn profcarrière werkzaam bij de Duitse voetbalbond als coach van verschillende jeugdelftallen. Flick, die eind mei werd aangesteld door Barcelona, was tussen 2021 en 2023 bondscoach van Duitsland.
Westermann speelde in het seizoen 2016/2017 voor Ajax, maar kwam niet verder dan acht wedstrijden voor het eerste elftal van de Amsterdammers. De Duitse international kwam ook uit voor onder meer Schalke 04 en Hamburger SV, voordat hij zijn carrière beëindigde in 2018.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Ben Davies blijft bij Tottenham Hotspur en staat voor zijn dertiende seizoen bij de club uit Londen. De 33-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft afscheid genomen van de Nederlandse verdediger Tyrell Malacia. De negenvoudig international had een aflopend contract. Ook de Braziliaan Casemiro en de Engelsman Jadon Sancho vertrekken transfervrij bij de club.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/BELGA) - Iran dreigt met het stilleggen van zijn wedstrijden tijdens het WK voetbal als er in de stadions protesten zijn van de Perzische diaspora tegen het islamitische bewind. "We hebben de FIFA al laten weten dat de verantwoordelijken van het team de wedstrijden zullen staken zodra we politieke leuzen in de stadions horen", zei de minister van Sport Ahmed Donjamali.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijden van Ajax en FC Twente uit de derde speelronde van de Eredivisie zijn op voorhand verplaatst naar september. Dat maakte de KNVB bekend bij de publicatie van het voorlopige competitieprogramma op woensdag. De clubs kunnen zich zo optimaal voorbereiden op Europese wedstrijden. Ook NEC wil mogelijk uitstel.
7 uur geledenMIAMI (ANP/AFP/RTR) - WK-scheidsrechter Omar Abdulkadir Artan uit Somalië zou toegang tot de Verenigde Staten zijn geweigerd vanwege "banden met vermoedelijke leden van terroristische organisaties". Dat vertelde een functionaris van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken aan persbureau AFP.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Dick Advocaat (78) staat op woensdagavond even als honkballer in de schijnwerpers. De bondscoach van de voetballers van Curaçao mag samen met aanvoerder Leandro Bacuna (34) de eerste bal gooien bij de honkbalwedstrijd tussen de Miami Marlins en de Arizona Diamondbacks. Advocaat speelde in zijn tienerjaren honkbal bij het Haagse ADO, waar hij een talentvol catcher was.
9 uur geledenAUBURN (ANP) - Lionel Messi lijkt op tijd fit voor het WK voetbal met Argentinië. De 38-jarige sterspeler vierde zijn rentree met een doelpunt tijdens een 3-0-oefenzege op IJsland in het Amerikaanse Auburn.
10 uur geleden