Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-Ajacied Pantelic tijdelijk voorzitter Servische voetbalbond

Oud-Ajacied Pantelic tijdelijk voorzitter Servische voetbalbond

BELGRADO (ANP) - Oud-Ajacied Marko Pantelic fungeert voorlopig als interim-voorzitter van de Servische voetbalbond. De 42-jarige Pantelic neemt de taken over van Slavisa Kokeza, die vanwege mogelijke banden met de maffia is vertrokken. Kokeza werd eind vorige maand ondervraagd door de politie, nadat zijn naam was opgedoken in een onderzoek naar een maffiabaas.

De Servische bond liet dinsdag weten dat Kokeza is opgestapt en dat vicevoorzitter Pantelic voorlopig zijn taken overneemt. De bond gaat een verkiezing uitschrijven voor een nieuwe voorzitter.

Pantelic speelde in het seizoen 2009-2010 voor Ajax. De Serviër, die al snel een cultheld werd in Amsterdam, maakte zestien doelpunten in de Eredivisie en won met Ajax de KNVB-beker. Pantelic stapte daarna over naar de Griekse club Olympiakos, waarmee hij drie keer kampioen werd.

Eerder dit jaar werden in Servië een vermoedelijke maffiabaas en zestien handlangers in Belgrado gearresteerd, op verdenking van drugshandel, moord en ontvoeringen. De politie kwam daarna in het onderzoek uit bij de bondsvoorzitter.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard boekt tiende seizoenszege bij FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.

11 minuten geleden
De Graafschap klimt na overwinning op Dordrecht naar derde plaats

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.

13 minuten geleden
Molina leidt Atlético Madrid met fraaie treffer langs Getafe

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.

17 minuten geleden
PSV mist middenvelder Veerman in thuisduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.

19 minuten geleden
Bayern München blijft op 1-1 steken bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.

23 minuten geleden
Hoofdrol Dumfries bij puntenverlies Inter tegen Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.

2 uur geleden
ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

20 uur geleden