Oud-Ajacied Mikautadze maakt eerste EK-treffer ooit voor Georgië
DORTMUND (ANP) - Oud-Ajacied Georges Mikautadze heeft tijdens het duel met Turkije het eerste EK-doelpunt ooit voor Georgië gemaakt. De 23-jarige aanvaller scoorde na ruim een half uur voor de debutant op een eindtoernooi.
Op aangeven van Giorgi Kochorashvili schoot Mikautadze de 1-1 in de korte hoek. Mert Müldür had in de 25e minuut de openingstreffer van Turkije gemaakt. De stand bij rust is 1-1.
Ajax nam Mikautadze vorig jaar zomer voor 16 miljoen euro over van FC Metz. De Georgiër keerde in januari terug bij de Franse club, in eerste instantie als huurling.
Meer uit Voetbal
ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
11 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
1 dag geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
1 dag geleden