Oud-Ajacied Mikautadze maakt eerste EK-treffer ooit voor Georgië
DORTMUND (ANP) - Oud-Ajacied Georges Mikautadze heeft tijdens het duel met Turkije het eerste EK-doelpunt ooit voor Georgië gemaakt. De 23-jarige aanvaller scoorde na ruim een half uur voor de debutant op een eindtoernooi.
Op aangeven van Giorgi Kochorashvili schoot Mikautadze de 1-1 in de korte hoek. Mert Müldür had in de 25e minuut de openingstreffer van Turkije gemaakt. De stand bij rust is 1-1.
Ajax nam Mikautadze vorig jaar zomer voor 16 miljoen euro over van FC Metz. De Georgiër keerde in januari terug bij de Franse club, in eerste instantie als huurling.
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
7 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
7 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
9 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
10 uur geleden