Oud-aanvoerder FC Twente genezen van coronavirus
KIEL (ANP) - De Duitse voetballer Stefan Thesker, die twee weken geleden positief testte op het coronavirus, maakt het inmiddels weer goed. "Ik was verrast dat ik positief testte, want ik had me vanaf het begin strak aan de voorzorgsmaatregelen gehouden", zegt de oud-speler van FC Twente in Duitse media. Het virus zorgde er bij hem alleen voor dat hij naast wat lichte griepverschijnselen zijn reuk en smaak een paar dagen kwijt was.
Thesker speelt sinds 2018 voor de Duitse tweededivisionist Holstein Kiel. Alle spelers van die club gingen na de positieve test van Thesker direct in quarantaine. De verdediger speelde tussen begin 2016 en medio 2018 voor FC Twente. Vlak voor zijn eerste wedstrijd in dienst van de Tukkers werd teelbalkanker bij hem ontdekt. Thesker onderging een operatie en keerde twee maanden later terug op het veld.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
5 uur geleden