Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-aanvoerder FC Twente genezen van coronavirus

Oud-aanvoerder FC Twente genezen van coronavirus

KIEL (ANP) - De Duitse voetballer Stefan Thesker, die twee weken geleden positief testte op het coronavirus, maakt het inmiddels weer goed. "Ik was verrast dat ik positief testte, want ik had me vanaf het begin strak aan de voorzorgsmaatregelen gehouden", zegt de oud-speler van FC Twente in Duitse media. Het virus zorgde er bij hem alleen voor dat hij naast wat lichte griepverschijnselen zijn reuk en smaak een paar dagen kwijt was.

Thesker speelt sinds 2018 voor de Duitse tweededivisionist Holstein Kiel. Alle spelers van die club gingen na de positieve test van Thesker direct in quarantaine. De verdediger speelde tussen begin 2016 en medio 2018 voor FC Twente. Vlak voor zijn eerste wedstrijd in dienst van de Tukkers werd teelbalkanker bij hem ontdekt. Thesker onderging een operatie en keerde twee maanden later terug op het veld.

Meer uit Voetbal

Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

3 minuten geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

46 minuten geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

53 minuten geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

1 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond maakt speeldata Afrika Cup 2027 bekend

CAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.

2 uur geleden
Tottenham Hotspur ziet concurrent West Ham United ruim verliezen

BRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.

2 uur geleden
Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

2 uur geleden