Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Otters in Amerikaans aquarium hebben corona

Otters in Amerikaans aquarium hebben corona

ATLANTA (ANP) - Otters in een aquarium in Atlanta in de Amerikaanse staat Georgia zijn positief getest op het coronavirus, meldt de dierentuin. "Ze begonnen milde ademhalingssymptomen te vertonen, waaronder niezen, loopneuzen, gebrek aan energie en hoesten", maakte het Georgia Aquarium bekend in een persbericht, eraan toevoegend dat de dieren "naar verwachting volledig zullen herstellen".

De dieren blijven voorlopig uit het zicht van het publiek en krijgen volgens het bericht goede (medische) verzorging. Hoeveel dieren ziek zijn, is niet bekendgemaakt. Tonya Clauss, vicepresident van de dierengezondheidsdienst van het aquarium, zei dat de otters "zeer nauwlettend in de gaten worden gehouden" en slechts milde symptomen vertonen.

De otters zouden de infectie hebben opgelopen via een besmet personeelslid dat zelf geen symptomen had. De dieren hebben volgens het aquarium geen direct contact met bezoekers.

Meer uit Buitenland

Duitsland mag van rechter geen asielzoekers wegsturen bij grens

BERLIJN (ANP/DPA) - Een Duitse rechter heeft geoordeeld dat Duitsland geen asielzoekers mag wegsturen bij de grens. De regering begon daar vorige maand mee, als onderdeel van een strenger migratiebeleid.

8 minuten geleden
Oekraïne en Rusland werken aan nieuwe gevangenenruil

VILNIUS (ANP/AFP) - Oekraïne en Rusland werken aan een nieuwe gevangenenruil na een tweede overleg tussen hun delegaties in Istanbul. De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft dat bekendgemaakt tijdens een top met een aantal NAVO-landen in Litouwen.

10 minuten geleden
Oekraïne en Rusland klaar met tweede overleg in Istanbul

ISTANBUL (ANP/AFP) - Oekraïne en Rusland zijn klaar met hun tweede overleg in Istanbul. Bemiddelaar Turkije meldt dat de vredesbesprekingen in het historische Ciragan​paleis, tegenwoordig een vijfsterrenhotel, zijn afgelopen.

36 minuten geleden
Iraanse afwijzing dreigt voor voorstel VS over atoomprogramma

TEHERAN (ANP/RTR/AFP) - Iran stemt niet in met een Amerikaans voorstel voor een nucleaire deal met het land. Dat zei een hoge Iraanse diplomaat tegen persbureau Reuters. "Iran stelt een afwijzende reactie op het Amerikaanse voorstel op, wat gezien kan worden als een verwerping van het aanbod."

1 uur geleden
BBC: vermiste journalist Tice in Syrië opgepakt door regime Assad

LONDEN (ANP) - De vermiste Amerikaanse journalist Austin Tice was in Syrië opgepakt door het inmiddels verdreven regime van Bashar al-Assad, meldt de BBC op basis van geheime bestanden van Syrische inlichtingendiensten. Voormalige Syrische functionarissen hebben dat bovendien bevestigd aan de Britse omroep.

1 uur geleden
VN-topman pleit voor onderzoek naar doden bij hulpcentrum Gaza

NEW YORK (ANP/AFP) - VN-topman António Guterres roept op tot een onafhankelijk onderzoek naar de dood van Palestijnen bij een hulpdistributiepunt in de Gazastrook. De lokale autoriteiten zeggen dat daar zondag 31 doden en 169 gewonden vielen door Israëlische beschietingen.

1 uur geleden
Russische opmars in Oekraïne versnelde in het voorjaar

KYIV (ANP/AFP) - De Russische krijgsmacht rukte de afgelopen maanden steeds verder op in Oekraïne. Dat concludeerde persbureau AFP na een analyse van gegevens van denktank Institute for the Study of War.

1 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!