Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Otter na NK iets wijzer over laatste twee olympische tickets

Otter na NK iets wijzer over laatste twee olympische tickets

LEEUWARDEN (ANP) - Bondscoach Jeroen Otter is na het NK shorttrack weer iets wijzer geworden over de laatste twee Nederlandse shorttracktickets die hij te verdelen heeft voor de komende Olympische Spelen. Zowel bij de mannen als bij de vrouwen moet nog één iemand aan het deelnemersveld worden toegevoegd.

"Dylan heeft goede zaken gedaan dit weekeinde", aldus Otter over Nederlands kampioen Hoogerwerf, die in de Elfstedenhal in Leeuwarden de 500 meter won, op de 1000 meter als tweede eindigde en het toernooi afsloot met de derde plek op de 1500 meter.

Zijn titel betekent niet automatisch dat Hoogerwerf zich bij Sjinkie Knegt, Itzhak de Laat, Sven Roes en Jens van 't Wout voegt voor de Spelen. "Die keuze maak ik echt pas na het invitatietoernooi", aldus Otter. Dat toernooi is over twee weken in Leeuwarden. "Wie is op dat moment in vorm? Missen we iemand op de 500 meter of juist op de relay? Dat zijn maar enkele vragen die we moeten beantwoorden."

Meer uit Sport

Hockeysters winnen in Pro League ook van Australië

EINDHOVEN (ANP) - De hockeysters van Oranje hebben hun ongeslagen status in de Pro League behouden. De ploeg van bondscoach Paul van Ass versloeg Australië in Eindhoven met 7-2. Halverwege stond het 4-1.

16 uur geleden
Swiatek voor derde keer naar eindstrijd Roland Garros

PARIJS (ANP) - Iga Swiatek heeft zich voor de derde keer in haar loopbaan geplaatst voor de finale van Roland Garros. De Poolse nummer 1 van de wereld was met 6-2 7-6 (7) te sterk voor de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia, die in de tiebreak een setpunt onbenut liet.

17 uur geleden
Zwemster Schouten scherpt eigen Nederlandse record weer aan

AMERSFOORT (ANP) - Zwemster Tes Schouten heeft voor de derde keer dit jaar het Nederlands record op de 200 meter schoolslag aangescherpt. De 22-jarige zwemster uit Bodegraven kwam bij de NK langebaan in Amersfoort tot een tijd van 2.21,71.

17 uur geleden
Britse justitie houdt vast aan sancties coureur Mazepin

LONDEN (ANP) - Nikita Mazepin kan een terugkeer op korte termijn in de Formule 1 vergeten. De Britse justitie weigert de sancties tegen de Russische coureur, die werden opgelegd vanwege de oorlog in Oekraïne, op te heffen.

19 uur geleden
Williams gearriveerd in Rosmalen, waarschijnlijk geen Svitolina

ROSMALEN (ANP) - Venus Williams heeft haar eerste training afgewerkt op het Autotron in Rosmalen. De Amerikaanse tennisster doet volgende week voor het eerst mee aan het enige WTA-toernooi op Nederlandse bodem.

19 uur geleden
Volleyballers behalen tegen Cuba eerste zege in Nations League

OTTAWA (ANP) - De Nederlandse volleybalmannen hebben hun eerste overwinning van dit jaar in de Nations League binnen. Het team van bondscoach Roberto Piazza was overtuigend te sterk voor Cuba. In Ottawa in Canada werd het 3-0 (28-26 25-23 25-18). Nederland staat twaalfde op de wereldranglijst, Cuba dertiende.

19 uur geleden
Muchova overleeft wedstrijdpunt en verrast Sabalenka in Parijs

PARIJS (ANP) - De Tsjechische tennisster Karolina Muchova heeft zich voor het eerst in haar loopbaan geplaatst voor de finale van een grandslamtoernooi. De nummer 43 van de wereld verraste op Roland Garros de Belarussische Aryna Sabalenka met 7-6 (5) 6-7 (5) 7-5. Muchova overleefde in de derde set bij een 5-2-achterstand een wedstrijdpunt en won de laatste vijf games van de wedstrijd.

19 uur geleden