Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oscars worden in 2021 op 'normale' wijze uitgereikt

Oscars worden in 2021 op 'normale' wijze uitgereikt

LOS ANGELES (ANP) - In tegenstelling tot belangrijke awardshows die dit jaar virtueel werden gehouden, moet de uitreiking van de Oscars 'gewoon' plaatsvinden in het Dolby Theatre in Los Angeles, is de organisatie vooralsnog van plan. Het Amerikaanse entertainmenttijdschrift Variety schrift dat op basis van een woordvoerder van de The Academy of Motion Picture Arts and Sciences.

De 93e editie van de Oscars zou normaal gesproken op 28 februari 2021 plaatsvinden, maar vanwege het coronavirus is die datum uit voorzorg al verplaatst naar 25 april. De organisatie hoopt dat het virus dan meer onder controle is, en dat er weer een evenement georganiseerd kan worden waarbij mensen lijfelijk aanwezig kunnen zijn. Hoe dat er precies uit gaat zien is nog niet duidelijk. Volgens de woordvoerder worden er meerdere opties bedacht om alle veiligheidsmaatregelen in acht te kunnen nemen.

In september werden de belangrijkste televisieprijzen, de Emmy Awards, nog geheel hybride uitgereikt. Presentator Jimmy Kimmel stond in een studio in Los Angeles en had via Zoom contact met alle genomineerden en uiteindelijke winnaars.

Meer uit Buitenland

Servië herdenkt dodelijke instorting treinstation in 2024

NOVI SAD (ANP/AFP) - Tienduizenden Serviërs hebben de dodelijke instorting van het dak van een treinstation in Novi Sad herdacht, precies een jaar geleden. Bij het incident kwamen zestien mensen om het leven. De tragedie werd een symbool voor de diepgewortelde corruptie in het Balkanland en leidde na massaprotesten uiteindelijk tot de val van de regering.

3 uur geleden
Trump dreigt Nigeria met militaire actie om 'moord op christenen'

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt dat hij het ministerie van Defensie heeft gevraagd zich voor te bereiden op mogelijke militaire actie in Nigeria als de regering van het Afrikaanse land "de moord op christenen blijft toestaan". De Amerikaanse regering zet ook onmiddellijk alle hulp en bijstand aan Nigeria stop, aldus Trump in een bericht op Truth Social.

3 uur geleden
Twee in Zuid-Tirol vermiste Duitse bergbeklimmers dood verklaard

BOLZANO (ANP/DPA) - Twee Duitse bergbeklimmers die vermist waren na een lawine in Zuid-Tirol zijn dood verklaard, melden Italiaanse functionarissen. Dat brengt het dodental door de lawine op vijf. Eerder zaterdag werd bekend dat drie andere Duitse bergbeklimmers waren omgekomen.

3 uur geleden
Drie Duitse bergbeklimmers omgekomen bij lawine in Zuid-Tirol

BOLZANO (ANP/DPA) - Drie Duitse bergbeklimmers zijn omgekomen bij een lawine in Zuid-Tirol. Volgens de Italiaanse reddingsdienst werd hun groep zondagmiddag tijdens een klim in de Ortler-Alpen door een lawine gegrepen. Twee andere bergbeklimmers, eveneens Duits, zijn nog vermist. De zoektocht naar de twee werd zondagavond gestaakt vanwege de duisternis en wordt naar verwachting maandag hervat.

4 uur geleden
Franse acteur Tchéky Karyo (72) overleden

RENNES (ANP/AFP) - De Franse acteur Tchéky Karyo, bekend van onder meer de films Bad Boys en The Patriot, is overleden. Hij stierf vrijdag op 72-jarige leeftijd aan de gevolgen van kanker.

5 uur geleden
Egypte opent na vele jaren vertraging nieuw Egyptisch Museum

CAÏRO/GIZEH (ANP/AFP/DPA/BELGA) - Met een grote ceremonie heeft Egypte eindelijk het Grote Egyptische Museum (GEM) bij Caïro volledig geopend. President Abdel Fattah al-Sisi sprak van een "nieuw hoofdstuk in de geschiedenis". Het museum over de Egyptische oudheid stond eerder in het hart van Caïro.

6 uur geleden
Tientallen doden en nog vele vermisten na aardverschuiving Kenia

NAIROBI (ANP/AFP) - Minstens 21 mensen zijn omgekomen en meer dan dertig mensen zijn nog vermist na een door hevige regenval veroorzaakte aardverschuiving in West-Kenia. Dat meldt de Keniaanse minister van Binnenlandse Zaken op X.

6 uur geleden