Osaka naar derde ronde Australian Open
MELBOURNE (ANP) - De Japanse titelverdedigster Naomi Osaka heeft zonder al te veel problemen de derde ronde bereikt op de Australian Open. De nummer 3 van de plaatsingslijst in Melbourne versloeg de Chinese Saisai Zheng in twee sets: 6-2 6-4.
In de eerste set kwam Osaka snel op een 2-0 voorsprong, maar Zheng vocht zich terug tot 2-2. Daarna nam de Japanse het heft in handen en bracht de set met vier games op rij op haar naam.
In het begin van de tweede set ging het tot 2-2 gelijk op. Zheng trok vervolgens het initiatief naar zich toe en liep uit naar 4-2. Daarna was het weer de beurt aan Osaka. Door net als in de eerste set vier games op rij binnen te slepen, trok ze aan het langste eind.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - De Australische tennisser Nick Kyrgios heeft een schorsing van een maand geaccepteerd. Dat heeft de International Tennis Integrity Agency (ITIA) bekendgemaakt. Omdat de voorlopige schorsing van Kyrgios op 4 augustus was ingegaan, mag hij per direct weer tennissen.
27 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev had opnieuw vijf sets nodig om zijn tegenstander te verslaan op de US Open. In de nacht van donderdag op vrijdag versloeg de als eerste geplaatste Duitser de Fransman Quentin Halys in de tweede ronde: 6-4 4-6 7-6 (3) 6-7 (3) 6-3.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de derde ronde van de US Open te bereiken. De 26-jarige Nederlander moest in New York zijn meerdere erkennen in de Belg Zizou Bergs. Het werd 5-7 6-1 2-6 6-7 (2).
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft op de US Open voor een grote verrassing gezorgd door de als zesde geplaatste Australiër Alex de Minaur uit te schakelen. De 30-jarige Nederlander won de partij in de tweede ronde in New York in drie sets: 6-4 7-5 6-2.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Felix Auger-Aliassime is al in de tweede ronde van de US Open uitgeschakeld. De als derde geplaatste Canadees liet zich in New York verrassen door de Rus Karen Chatsjanov, die na het verlies van de eerste set de partij overtuigend naar zich toetrok: 6-7 (5) 6-3 6-2 6-2.
14 uur geledenMONZA (ANP/AFP) - Kimi Antonelli mag dan de leider in het wereldkampioenschap Formule 1 zijn, de Italiaan van Mercedes zegt in de kwalificatie van de Grote Prijs van Italië zijn ploeggenoot George Russell te willen helpen. Mocht de Brit in zijn slipstream willen rijden, dan is hij daartoe bereid.
14 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Iga Świątek heeft probleemloos de derde ronde van de US Open bereikt. De Poolse oud-winnares was in de tweede ronde met 6-3 6-2 te sterk voor de Argentijnse Nadia Podoroska. In haar openingspartij tegen de Chinese Wang Xiyu stond Świątek ook maar vijf games af.
16 uur geleden