Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Osaka met glimlach naar kwartfinales tennistoernooi Miami

Osaka met glimlach naar kwartfinales tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft de kwartfinales bereikt van het WTA-toernooi van Miami. De Japanse viervoudig grandslamwinnares versloeg de Amerikaanse Alison Riske in twee sets met 6-3 6-4 en maakte een ontspannen indruk.

Beide speelsters kregen in de partij in Florida veel breakkansen. Osaka wist er drie te benutten, een in de eerste set en twee in de tweede set. Riske wist de opslagbeurt van haar opponente alleen in de tweede set een keer te winnen.

Osaka toonde zich dankbaar na het behalen van de laatste acht in Miami. "Vorig jaar haalde ik hier ook de kwartfinales en was ik daar na mijn overwinning in Australië niet echt blij mee. Ik verwachtte te winnen. Nu ben ik weer in dezelfde positie en dit is een van de leukste momenten in mijn leven, nu ben ik echt dankbaar."

Tegenstandster Collins

De volgende tegenstandster van de 24-jarige Japanse is Danielle Collins. De 28-jarige Amerikaanse, dit jaar finaliste op de Australian Open, versloeg met 6-2 6-4 Ons Jabeur uit Tunesië.

Demi Schuurs werd in de tweede ronde van het WTA-toernooi van Miami uitgeschakeld. De 28-jarige tennisster en haar Amerikaanse dubbelpartner Desirae Krawczyk verloren van de Belgische Kirsten Flipkens en de Indiase Sania Mirza in twee sets: 6-2 6-4.

Meer uit Sport

Schaatser Nuis eindigt als derde op 1500 meter in Calgary

CALGARY (ANP) - Kjeld Nuis is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als derde geëindigd op de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen reed een tijd van 1.42,42. De winst ging naar Jordan Stolz (1.42,10). De Duitser Finn Sonnekalb werd tweede (1.42,31).

5 uur geleden
Schaatsster Beune klopt Takagi in Calgary

CALGARY (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft zaterdag bij de wereldbekerwedstrijden van Calgary de 1500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene kwam tot een tijd van 1.51,17. Daarmee troefde ze de Japanse wereldrecordhoudster Miho Takagi (1.51,68) af. De derde plaats was voor de Amerikaanse Brittany Bowe: 1.51,84.

5 uur geleden
Koreaan Kim Jun-ho klopt De Boo en Stolz in Calgary op 500 meter

CALGARY (ANP) - Jenning de Boo is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als tweede geëindigd op de 500 meter. De Nederlander, vorige week nog goed voor een nationaal record (33,63), kwam tot een tijd van 34,02. De zege was voor de Zuid-Koreaan Kim Jun-ho in 33,99. De Amerikaan Jordan Stolz, die vrijdag De Boo nog aftroefde op de 1000 meter, eindigde als derde, eveneens in 34,02. Het verschil met De Boo was minder dan een honderdste.

5 uur geleden
Schaatsster Kok wint opnieuw 500 meter

CALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de 500 meter gewonnen. Dat deed de wereldkampioene in een tijd van 36,65, minder snel dan vorige week toen ze in Salt Lake City een wereldrecord schaatste: 36,09.

7 uur geleden
Spaanse tennissers na zege op Duitsers naar finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - De Spaanse tennissers staan zondag in de finale van de Davis Cup. Ze waren in de halve finale te sterk voor Duitsland in Bologna (2-1). Pedro Martínez en Marcel Granollers klopten in het dubbelspel Tim Pütz en Kevin Krawietz: 6-2 3-6 6-3.

8 uur geleden
Shorttracksters pakken goud op aflossing in Gdansk

GDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour de aflossing gewonnen. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Diede van Oorschot hielden de teams van de Verenigde Staten en Japan achter zich.

10 uur geleden
Voormalig toprenner Kittel sprintcoach bij wielerploeg Tietema

DEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Unibet Rose Rockets heeft de voormalige Duitse topsprinter Marcel Kittel toegevoegd aan de technische staf. De ploeg van YouTuber en oud-prof Bas Tietema kondigde op social media de komst van de 37-jarige Kittel aan. Hij gaat aan de slag als sprintcoach bij het team en zal dus onder anderen Dylan Groenewegen bijstaan. Groenewegen komt over van Jayco AlUla.

16 uur geleden