Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Osaka met glimlach naar kwartfinales tennistoernooi Miami

Osaka met glimlach naar kwartfinales tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft de kwartfinales bereikt van het WTA-toernooi van Miami. De Japanse viervoudig grandslamwinnares versloeg de Amerikaanse Alison Riske in twee sets met 6-3 6-4 en maakte een ontspannen indruk.

Beide speelsters kregen in de partij in Florida veel breakkansen. Osaka wist er drie te benutten, een in de eerste set en twee in de tweede set. Riske wist de opslagbeurt van haar opponente alleen in de tweede set een keer te winnen.

Osaka toonde zich dankbaar na het behalen van de laatste acht in Miami. "Vorig jaar haalde ik hier ook de kwartfinales en was ik daar na mijn overwinning in Australië niet echt blij mee. Ik verwachtte te winnen. Nu ben ik weer in dezelfde positie en dit is een van de leukste momenten in mijn leven, nu ben ik echt dankbaar."

Tegenstandster Collins

De volgende tegenstandster van de 24-jarige Japanse is Danielle Collins. De 28-jarige Amerikaanse, dit jaar finaliste op de Australian Open, versloeg met 6-2 6-4 Ons Jabeur uit Tunesië.

Demi Schuurs werd in de tweede ronde van het WTA-toernooi van Miami uitgeschakeld. De 28-jarige tennisster en haar Amerikaanse dubbelpartner Desirae Krawczyk verloren van de Belgische Kirsten Flipkens en de Indiase Sania Mirza in twee sets: 6-2 6-4.

Meer uit Sport

Zelensky beloont skeletonner voor standvastigheid tegen IOC

KYIV (ANP/DPA) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de Orde van Vrijheid toegekend aan de skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj om diens standvastigheid tegenover het Internationaal Olympisch Comité (IOC).

2 uur geleden
Topfavoriet Malinin faalt in dramatische finale kunstrijden

MILAAN (ANP) - De finale van het kunstschaatsen bij de mannen op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina kende een dramatische ontknoping. De Amerikaanse topfavoriet Ilia Malinin bezweek in de vrije kür onder de druk en kwam enkele keren ten val. Hij zakte door een lage waardering van de jury van de eerste naar de achtste plaats.

5 uur geleden
Griekspoor buigt in Rotterdam voor oud-winnaar Auger-Aliassime

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de laatste vier te bereiken van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als zevende geplaatste Nederlander boog in twee sets voor de Canadese topspeler Félix Auger-Aliassime: 6-7 (2) 2-6.

7 uur geleden
Technisch directeur Waché: Red Bull ligt achter bij anderen

SAKHIR (ANP) - Red Bull ligt achter bij Mercedes, McLaren en Ferrari. Dat was de conclusie van technisch directeur Pierre Waché van de Formule 1-renstal van Max Verstappen na de eerste testdriedaagse in Bahrein. "Die drie waren duidelijk erg snel en het lijkt erop dat wij wat achterliggen, dus er is nog veel te verbeteren."

8 uur geleden
NBA-basketballer Paul sluit carrière na 21 jaar af

TORONTO (ANP) - De Amerikaanse basketballer Chris Paul heeft zijn professionele carrière afgesloten. Op Instagram meldt de 40-jarige point guard dat hij na 21 jaar stopt met spelen. Paul stond sinds vorige week na een ruil met de Los Angeles Clippers onder contract bij de Toronto Raptors, maar kwam niet in actie voor het Canadese team.

8 uur geleden
De Boo op Spelen ook op 500 meter tegen Stolz, Diniz tegen Zurek

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo komt zaterdag op de Olympische Spelen in Milaan in de dertiende rit van de 500 meter in actie tegen zijn Amerikaanse rivaal Jordan Stolz. Een rit later treft Sebas Diniz de Poolse Europese kampioen Damian Zurek. De Boo trof Stolz eerder op de Spelen ook al op de 1000 meter.

8 uur geleden
Nederland na brons Bergsma nog negende in medailleklassement

MILAAN (ANP) - Nederland staat bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo op de negende positie in het medailleklassement. Langebaanschaatser Jorrit Bergsma eindigde vrijdag als derde op de 10.000 meter. Het betekende voor TeamNL de zevende medaille van deze Spelen en de eerste bronzen.

8 uur geleden