Organisatie WK darts: blijf in hotel met kerst
LONDEN (ANP) - De deelnemers aan het WK darts in Londen wordt ten zeerste aangeraden tijdens de vrije kerstdagen in het spelershotel te blijven. Die oproep volgt nadat er delen van Engeland waaronder de hoofdstad strengere maatregelen in werking zijn getreden vanwege een nieuwe variant van het coronavirus.
De Professional Darts Corporation (PDC) deed de oproep aan de buitenlandse deelnemers, onder wie nog vijf Nederlanders. "Het lijkt erop dat de meesten ons advies volgen", liet algemeen directeur van de PDC Matthew Porter weten. Als de darters toch beslissen om naar huis te gaan, dan doen ze dat volgens Porter "op eigen risico".
Voor darters uit een groot aantal landen is het al niet meer mogelijk voor de kerst naar huis af te reizen nu er met name op het Europese vasteland reisbeperkingen zijn ingesteld. Michael van Gerwen was zondagochtend nog naar Nederland vertrokken, maar besloot nog diezelfde dag terug te keren naar Londen uit vrees dat dat later niet mogelijk is. Behalve de nummer 1 van de wereld zijn nog vier Nederlandse darters actief in Alexandra Palace. Het gaat om Jermaine Wattimena, Danny Noppert, Vincent van der Voort en Dirk van Duijvenbode.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft haar Nederlandse titel bij het marathonschaatsen op kunstijs geprolongeerd. De schaatsster van Team Albert Heijn Zaanlander was op het ijs van Thialf in Heerenveen na honderd ronden de sterkste in de massasprint. Ze bleef op de meet Kim Talsma (tweede) en Lianne van Loon (derde) voor.
39 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Het missen van de Olympische Spelen heeft voor een gebroken hart gezorgd bij Tim Prins. De 22-jarige Fries van Reggeborgh was als derde geëindigd op de 1500 meter, maar viel als tiende schaatser in de selectievolgorde af, omdat de selectiecommissie van de schaatsbond een aanwijsplek gaf aan Marcel Bosker, die ook in actie komt op de ploegenachtervolging.
41 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsers Naomi Verkerk en Tim Prins zijn afgevallen in de selectie van de langebaanschaatsers voor de Olympische Spelen in Milaan. De selectiecommissie van schaatsbond KNSB maakte de lijst bekend met negen mannen en vrouwen. Kjeld Nuis kan door het afvallen van Prins zijn olympische titel op de 1500 meter verdedigen.
53 minuten geledenBRISBANE (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka wil graag een revanche tegen Nick Kyrgios in de 'Battle of the Sexes'. De nummer 1 van de wereld bij de vrouwen verloor op 28 december met 6-3, 6-3 van de Australiër in Dubai.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de Franse renner Louis Barré aangetrokken. De 25-jarige renner komt over van de Belgische ploeg Intermarché - Wanty en heeft een driejarig contract getekend bij de Nederlandse WorldTour-formatie.
4 uur geledenPERTH (ANP/AFP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft serieus overwogen zijn carrière te beëindigen vanwege heftige rugpijn. "Die pijn heeft me zes tot acht maanden achtervolgd. Na de US Open was de schrik het grootst; ik kon twee dagen niet lopen van de pijn", zei de 27-jarige Tsitsipas in aanloop naar de United Cup in het Australische Perth."Ik vroeg me af of ik ooit nog een wedstrijd zonder pijn zou kunnen spelen. Dan ga je nadenken over je toekomst."
5 uur geledenLAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.
14 uur geleden