Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Organisatie Spelen onderzoekt veldbestorming bij duel Marokko

Organisatie Spelen onderzoekt veldbestorming bij duel Marokko

PARIJS (ANP/RTR) - De organisatoren van de Olympische Spelen in Parijs onderzoeken wat heeft geleid tot een veldinvasie tijdens de openingswedstrijd van het olympische voetbaltoernooi. "We werken samen met de relevante belanghebbenden om de oorzaken te begrijpen en passende maatregelen te nemen", melden ze over het duel tussen Argentinië en Marokko.

Het publiek in Saint-Étienne, waaronder veel Franse Marokkanen, keerde zich tegen de Argentijnse ploeg. Ajax-doelman Gerónimo Rulli was twee keer gepasseerd door Soufiane Rahimi, kort voor rust en snel na de pauze uit een strafschop (0-2). In de 68e minuut deed Giuliano Simeone iets terug, waarna Cristian Medina een kwartier in de extra tijd alsnog voor de 2-2 zorgde. Dat leidde tot gegooi met voorwerpen vanaf de tribunes en toeschouwers op het veld.

De wedstrijd lag daarna twee uur lang stil en de gelijkmaker werd alsnog afgekeurd, omdat er van buitenspel sprake bleek. De Argentijnen spreken schande van de gebeurtenissen en zijn naar wereldvoetbalbond FIFA gestapt.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

9 minuten geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

53 minuten geleden
FC Utrecht-spits Haller niet in WK-selectie Ivoorkust

YAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.

1 uur geleden
De Ligt ondergaat ingreep aan zijn rug en kan WK vergeten

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.

1 uur geleden
Trainer García weet zeker dat Ajax komend seizoen kampioen wordt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.

1 uur geleden
Sterling krijgt basisplaats in laatste Eredivisieduel Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder de Japanse WK-gangers Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe, maar met Raheem Sterling aan het laatste eredivisieduel van het seizoen. Trainer Robin van Persie geeft Sterling een basisplaats, vertelde hij vrijdag bij een persconferentie in aanloop naar het duel met PEC Zwolle.

2 uur geleden
FC Twente met fitte selectie naar laatste wedstrijd tegen PSV

ENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.

2 uur geleden