Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Organisatie Pinkpop: teleurstelling is 'onvoorstelbaar groot'

Organisatie Pinkpop: teleurstelling is 'onvoorstelbaar groot'

LANDGRAAF (ANP) - De organisatie van Pinkpop kondigt met "pijn in het hart aan" dat vanwege het coronavirus de 51e editie niet dit jaar maar in 2021 plaatsvindt. "Natuurlijk is de teleurstelling binnen de organisatie van Pinkpop onvoorstelbaar groot, maar ondanks dat staan we volledig achter dit besluit, aangezien jullie gezond- en veiligheid en ook die van alle andere betrokken partijen onze hoogste prioriteit heeft."

Het langstlopende jaarlijkse popfestival ter wereld staat nu op 18, 19 en 20 juni 2021 in de agenda. De festivalorganisatie werkt nog aan een plan voor de verkochte tickets. Het evenement was nog niet uitverkocht. Duidelijk was al dat Pinkpop is aangesloten bij de landelijke 'Bewaar je ticket-regeling', waarbij kaarten geldig blijven voor de editie van volgend jaar. "Wij begrijpen dat er vragen leven, maar om meerdere redenen hebben we even de tijd nodig en we hopen op jullie begrip en medewerking wat dat betreft", aldus de organisatie. "We informeren kaartkopers zo snel mogelijk en persoonlijk."

Pinkpop bedankt kaartkopers "voor het vertrouwen" en stelt dat het "natuurlijk buiten kijf staat dat de 51e editie van Pinkpop memorabel wordt!"

Pinkpop zou dit jaar op 19, 20 en 21 juni zijn.

Meer uit Binnenland

Oud-zorgbestuurder Kuipers: corona ging ontzettend snel

DEN HAAG (ANP) - De coronapandemie die uitbrak in het vroege voorjaar van 2020, overviel de zorgsector. Ziekenhuizen hadden wel geoefend op virusuitbraken, maar werden verrast door de snelheid waarmee het coronavirus om zich heen greep. Dat zei oud-zorgbestuurder Ernst Kuipers, tijdens de crisis verantwoordelijk voor de spreiding van ernstig zieke patiënten over het land, tegen de parlementaire enquêtecommissie corona.

7 minuten geleden
Friesland versoepelt regels raadgevend referendum

LEEUWARDEN (ANP) - Friesland gaat het makkelijker maken voor inwoners om een provinciaal raadgevend referendum te organiseren. Onder meer het aantal handtekeningen dat nodig is om een volksraadpleging te organiseren, gaat omlaag. Ook wordt in de nieuwe regels die het provinciebestuur heeft vastgesteld de opkomstdrempel gewijzigd van 40 naar 30 procent van de kiesgerechtigden.

45 minuten geleden
Proces bangalijst Utrechts corps uitgesteld door verplaatsing

UTRECHT (ANP) - De rechtszaak over een zogeheten bangalijst die is verspreid binnen een studentencorps in Utrecht, loopt vertraging op. De rechtbank in Utrecht zou de zaak volgende week behandelen, maar die zitting gaat niet door. Het proces moet namelijk worden overgenomen door de rechtbank in Gelderland.

1 uur geleden
FNV: enkele duizenden ov-medewerkers staken tegen kabinetsplannen

UTRECHT (ANP) - Enkele duizenden werknemers in het openbaar vervoer hebben het werk neergelegd, meldt vakbond FNV. De vakbonden organiseren woensdag een landelijke staking in het openbaar vervoer tegen de kabinetsplannen rondom sociale zekerheid. Het gaat om een eerste indicatie van de grootste vakbond van Nederland. Ook andere vakbonden, zoals CNV, doen mee aan de actie.

2 uur geleden
Iets meer broeikasgassen uitgestoten in tweede kwartaal 2026

DEN HAAG (ANP) - De uitstoot van broeikasgassen was in het tweede kwartaal van 2026 iets hoger dan een jaar eerder. Dat melden het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en het RIVM op basis van voorlopige cijfers.

3 uur geleden
Veel bussen vallen uit bij Arriva door landelijke staking

HEERENVEEN (ANP) - De meeste bussen van Arriva rijden woensdag niet als gevolg van de landelijke staking in het openbaar vervoer. Het vervoersbedrijf probeert de normale dienstregeling zoveel mogelijk in stand te houden. Er rijden woensdag de hele dag geen treinen van Arriva.

3 uur geleden
NS-stations leeg door landelijke 24-uursstaking

UTRECHT (ANP) - De NS-stations zijn leeg woensdagochtend vroeg vanwege de landelijke 24-uursstaking. Op Utrecht Centraal is het uitgestorven, ziet een ANP-verslaggever. Er zijn daar slechts enkele NS-medewerkers. Ook op Amsterdam Centraal is het stil. Alleen luchthaven Schiphol is wel beperkt bereikbaar.

3 uur geleden