Oranje zonder positieve Babel naar Polen
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal gaat zonder Ryan Babel naar Polen voor de laatste groepswedstrijd in de Nations League. De aanvaller van de Turkse club Galatasaray is besmet met het coronavirus en blijft achter in Nederland. Babel haakte zondag vlak voor het duel met Bosnië en Herzegovina al af omdat hij klachten had.
Een sneltest leverde toen een positieve uitslag op en bij de coronatest die alle spelers en stafleden maandag ondergingen, testte Babel ook positief. Alle anderen waren negatief.
Bondscoach Frank de Boer roept geen vervanger op voor Babel en vliegt dinsdag na de training en persconferentie in Zeist met 22 spelers naar Polen. Oranje moet woensdagavond in Chorzów winnen van de Polen om zich te kunnen plaatsen voor de finaleronde van de Nations League. De ploeg van De Boer is ook afhankelijk van het resultaat van koploper Italië in Sarajevo tegen Bosnië.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump is aangekomen in het New York New Jersey Stadium waar zondag de WK-finale wordt gespeeld.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Jürgen Klopp is weer een stap dichter bij het bondscoachschap van de Duitse voetballers. De oud-trainer van Liverpool heeft een akkoord bereikt over een vertrek bij Red Bull, zijn huidige werkgever, waar hij hoofd voetbalzaken is.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse oud-wereldkampioen Joan Capdevila (48) is toch bij de WK-finale in East Rutherford aanwezig. De voetballer dreigde de eindstrijd tussen Spanje en Argentinië te missen omdat hij geen inreisvisum kreeg. Capdevila vroeg daarna met succes via X om hulp bij de Amerikaanse president Donald Trump, de Spaanse minister van Sport en de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Didier Deschamps hield een slecht gevoel over aan zijn laatste duel als bondscoach van Frankrijk. In de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap voetbal leidde Engeland halverwege al met 4-0 in Miami. Frankrijk kwam na rust bijna langszij, maar verloor met 6-4.
13 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.
1 dag geledenEAST HANOVER (ANP/RTR) - De laatste training van Spanje voorafgaand aan de finale van het WK tegen Argentinië is afgelast. Het onweerde zo heftig dat de spelers van de Europees kampioen niet op het veld van het Melanie Lane-trainingscomplex in New Jersey verschenen.
1 dag geleden