Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje zonder positieve Babel naar Polen

Oranje zonder positieve Babel naar Polen

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal gaat zonder Ryan Babel naar Polen voor de laatste groepswedstrijd in de Nations League. De aanvaller van de Turkse club Galatasaray is besmet met het coronavirus en blijft achter in Nederland. Babel haakte zondag vlak voor het duel met Bosnië en Herzegovina al af omdat hij klachten had.

Een sneltest leverde toen een positieve uitslag op en bij de coronatest die alle spelers en stafleden maandag ondergingen, testte Babel ook positief. Alle anderen waren negatief.

Bondscoach Frank de Boer roept geen vervanger op voor Babel en vliegt dinsdag na de training en persconferentie in Zeist met 22 spelers naar Polen. Oranje moet woensdagavond in Chorzów winnen van de Polen om zich te kunnen plaatsen voor de finaleronde van de Nations League. De ploeg van De Boer is ook afhankelijk van het resultaat van koploper Italië in Sarajevo tegen Bosnië.

Meer uit Voetbal

Almere City FC bedwingt FC Emmen in eerste duel finale play-offs

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft in de eerste wedstrijd van de finale van de play-offs om promotie/degradatie FC Emmen verslagen. Op eigen veld won de formatie van trainer Alex Pastoor met 2-0.

3 uur geleden
Media: Paris Saint-Germain stuurt trainer Galtier weg

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft trainer Christophe Galtier laten weten dat hij kan vertrekken. Dat heeft het Franse persbureau AFP gehoord van bronnen dicht bij de club. Galtier had nog een contract voor een jaar.

6 uur geleden
Maldini vertrekt als technisch directeur AC Milan

MILAAN (ANP) - Paolo Maldini vertrekt als technisch directeur van AC Milan. De 54-jarige clublegende had nog een doorlopend contract in Milaan.

7 uur geleden
Juventus stapt uit project Super League

TURIJN (ANP/RTR) - Juventus stapt uit het project van de Super League. Dat heeft de Italiaanse voetbalclub volgens het Spaanse persbureau EFE laten weten aan Real Madrid en Barcelona, de enige twee andere overgebleven deelnemers aan het initiatief. Juventus liet later in een officiële reactie weten dat het allemaal nog niet definitief is.

7 uur geleden
Di María vertrekt na één seizoen bij Juventus

TURIJN (ANP) - Ángel Di María vertrekt bij Juventus, waar hij pas sinds de zomer van 2022 speelde. De Argentijnse vleugelspeler, 35 jaar oud, maakte zijn vertrek zelf bekend via Instagram. De Zuid-Amerikaan kwam een jaar geleden transfervrij over van Paris Saint-Germain.

8 uur geleden
Belgische bondscoach roept vier nieuwelingen op

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Bondscoach Domenico Tedesco van België heeft vier nieuwelingen opgeroepen voor de komende duels in de kwalificatie voor het Europees kampioenschap voetbal. Het gaat om doelman Arnaud Bodart (Standard), verdediger Ameen Al-Dakhil (Burnley) en de middenvelders Olivier Deman (Cercle Brugge) en Mike Trésor (KRC Genk).

8 uur geleden
Guardiola vindt dat spelers van City niet arrogant mogen worden

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola heeft de spelers van Manchester City gewaarschuwd niet arrogant te worden. De club won dit seizoen al de Engelse titel en de FA Cup en is nu in voorbereiding op de finale van de Champions League tegen het Italiaanse Inter (zaterdag).

9 uur geleden