Oranje zonder Gakpo en Koopmeiners tegen Oostenrijk op EK
AMSTERDAM (ANP) - Teun Koopmeiners en Cody Gakpo krijgen geen speeltijd bij het Nederlands elftal tijdens het tweede duel op het EK met Oostenrijk. De middenvelder van AZ en aanvaller van PSV zijn door Frank de Boer naar de tribune van de Johan Cruijff ArenA verwezen.
De Boer mag slechts twaalf wisselspelers tijdens een duel op de bank laten zitten. Afgelopen zondag tegen Oekraïne zaten de geblesseerde Matthijs de Ligt en Quincy Promes niet bij de selectie. Gakpo wacht nog op zijn debuut in het Nederlands elftal. Koopmeiners heeft een interland achter zijn naam staan,
Oranje plaatst zich als groepswinnaar voor de achtste finales als het Oostenrijk verslaat. In dat geval speelt Nederland op zondag 27 juni in Boedapest tegen de nummer 3 van poule D, E of F.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
4 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
6 uur geleden