Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje wint van Qatar en plaatst zich voor achtste finales van WK

Oranje wint van Qatar en plaatst zich voor achtste finales van WK

DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal heeft het laatste groepsduel op het WK met Qatar gewonnen (2-0) en zich als groepswinnaar voor de achtste finales gekwalificeerd. Cody Gakpo (26e minuut) en Frenkie de Jong (49e minuut) scoorden voor Oranje in het Al Bayt-stadion, waar sportminister Conny Helder met een OneLove-speldje op de tribune zat.

Voor Gakpo was het alweer zijn derde doelpunt op het WK. Hij scoorde ook tegen Senegal en Ecuador. De aanvaller van PSV mag zich nu samen met de Fransman Kylian Mbappé en Enner Valencia van Ecuador topscorer van de mondiale eindronde noemen.

Oranje speelde in een laag tempo en leed veel balverlies. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal gaf geen kansen weg tegen Qatar. Oranje speelt zaterdag vanaf 16.00 uur Nederlandse tijd in de achtste finales tegen de nummer 2 van de poule B, bestaande uit Engeland, Iran, Verenigde Staten en Wales. Die wedstrijd wordt gespeeld in het Khalifa International-stadion van Doha.

Senegal heeft zich als nummer 2 van de poule voor de achtste finales geplaatst, na een zege op Ecuador (2-1).

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

17 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

18 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

20 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

21 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

21 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

21 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

22 uur geleden