Oranje werkt voorlaatste training af achter gesloten deuren
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de voorlaatste training richting de eerste groepswedstrijd op het EK, komende zondag tegen Polen. In het AOK Stadion in Wolfsburg, naast de Volkswagen Arena van VfL Wolfsburg, zijn journalisten niet welkom.
Bondscoach Ronald Koeman traint in het partijspel naar alle waarschijnlijkheid met de spelers die zondag het basiselftal vormen, tegenover de reserves in het andere team.
Brian Brobbey is de enige speler die niet helemaal fit is. De spits van Ajax hield aan de training van woensdag hamstringklachten over en ontbrak donderdag op het trainingsveld. Koeman riep Joshua Zirkzee van Bologna door de problemen bij Brobbey als 26e speler op. Zirkzee arriveerde donderdagavond in Wolfsburg.
Oranje traint zaterdag om 12.00 uur nog een keer. Dan is alleen het eerste kwartier openbaar. Koeman geeft vervolgens om 19.45 uur, samen met een van de spelers, een persconferentie in het Volksparkstadion in Hamburg. Daar is zondag om 15.00 uur de wedstrijd tegen Polen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
3 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
54 minuten geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
1 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
3 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
13 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
16 uur geleden