Oranje werkt voorlaatste training af achter gesloten deuren
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de voorlaatste training richting de eerste groepswedstrijd op het EK, komende zondag tegen Polen. In het AOK Stadion in Wolfsburg, naast de Volkswagen Arena van VfL Wolfsburg, zijn journalisten niet welkom.
Bondscoach Ronald Koeman traint in het partijspel naar alle waarschijnlijkheid met de spelers die zondag het basiselftal vormen, tegenover de reserves in het andere team.
Brian Brobbey is de enige speler die niet helemaal fit is. De spits van Ajax hield aan de training van woensdag hamstringklachten over en ontbrak donderdag op het trainingsveld. Koeman riep Joshua Zirkzee van Bologna door de problemen bij Brobbey als 26e speler op. Zirkzee arriveerde donderdagavond in Wolfsburg.
Oranje traint zaterdag om 12.00 uur nog een keer. Dan is alleen het eerste kwartier openbaar. Koeman geeft vervolgens om 19.45 uur, samen met een van de spelers, een persconferentie in het Volksparkstadion in Hamburg. Daar is zondag om 15.00 uur de wedstrijd tegen Polen.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
7 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
7 uur geleden