Oranje werkt met overgebleven 23 spelers toe naar duel met Italië
MILAAN (ANP) - Het Nederlands elftal is maandag de voorbereiding gestart op de uitwedstrijd tegen Italië, komende woensdag in de Nations League. De spelers die zondag in de basis stonden in het duel met Bosnië en Herzegovina (0-0) trainden in de gym, de spelers die invielen of helemaal niet in actie kwamen verschenen in Milaan op het trainingsveld. Oranje vloog zondag na de wedstrijd al van Sarajevo naar Milaan.
Marten de Roon kreeg tegen Bosnië een gele kaart en is geschorst voor de wedstrijd tegen Italië. De middenvelder van Atalanta heeft het trainingskamp inmiddels verlaten. Teun Koopmeiners van AZ is een belangrijke kandidaat om zijn positie controlerend op het middenveld tegen Italië in te vullen. Memphis Depay keert tegen de Italianen juist terug van een schorsing.
Italië is na drie duels met vijf punten koploper in groep 1 van de A-divisie van de Nations League. Nederland en Polen hebben vier punten en Bosnië en Herzegovina staat op twee punten.
De wedstrijd tussen Italië en Nederland is woensdagavond in Bergamo en begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
13 minuten geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
10 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
15 uur geleden