Oranje werkt met overgebleven 23 spelers toe naar duel met Italië
MILAAN (ANP) - Het Nederlands elftal is maandag de voorbereiding gestart op de uitwedstrijd tegen Italië, komende woensdag in de Nations League. De spelers die zondag in de basis stonden in het duel met Bosnië en Herzegovina (0-0) trainden in de gym, de spelers die invielen of helemaal niet in actie kwamen verschenen in Milaan op het trainingsveld. Oranje vloog zondag na de wedstrijd al van Sarajevo naar Milaan.
Marten de Roon kreeg tegen Bosnië een gele kaart en is geschorst voor de wedstrijd tegen Italië. De middenvelder van Atalanta heeft het trainingskamp inmiddels verlaten. Teun Koopmeiners van AZ is een belangrijke kandidaat om zijn positie controlerend op het middenveld tegen Italië in te vullen. Memphis Depay keert tegen de Italianen juist terug van een schorsing.
Italië is na drie duels met vijf punten koploper in groep 1 van de A-divisie van de Nations League. Nederland en Polen hebben vier punten en Bosnië en Herzegovina staat op twee punten.
De wedstrijd tussen Italië en Nederland is woensdagavond in Bergamo en begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
15 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
18 uur geleden