Oranje werkt met overgebleven 23 spelers toe naar duel met Italië
MILAAN (ANP) - Het Nederlands elftal is maandag de voorbereiding gestart op de uitwedstrijd tegen Italië, komende woensdag in de Nations League. De spelers die zondag in de basis stonden in het duel met Bosnië en Herzegovina (0-0) trainden in de gym, de spelers die invielen of helemaal niet in actie kwamen verschenen in Milaan op het trainingsveld. Oranje vloog zondag na de wedstrijd al van Sarajevo naar Milaan.
Marten de Roon kreeg tegen Bosnië een gele kaart en is geschorst voor de wedstrijd tegen Italië. De middenvelder van Atalanta heeft het trainingskamp inmiddels verlaten. Teun Koopmeiners van AZ is een belangrijke kandidaat om zijn positie controlerend op het middenveld tegen Italië in te vullen. Memphis Depay keert tegen de Italianen juist terug van een schorsing.
Italië is na drie duels met vijf punten koploper in groep 1 van de A-divisie van de Nations League. Nederland en Polen hebben vier punten en Bosnië en Herzegovina staat op twee punten.
De wedstrijd tussen Italië en Nederland is woensdagavond in Bergamo en begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
7 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
9 uur geleden