Oranje verslaat Wales weer na spectaculaire slotfase
ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft ook de thuiswedstrijd tegen Wales in de Nations League winnend afgesloten. Oranje zegevierde met 3-2 in De Kuip en ligt op koers voor de groepswinst.
Noa Lang schoot Oranje in de 17e minuut op voorsprong, Cody Gakpo tekende in de 23e minuut voor de 2-0. Wales kwam in de 26e minuut terug tot 2-1 via Brennan Johnson.
Oranje begon het duel met veel reserves, maar bondscoach Louis van Gaal bracht in de tweede helft Stefan de Vrij, Denzel Dumfries, Memphis Depay en Steven Bergwijn in het veld. Toch kwam Wales in de blessuretijd op gelijke hoogte via een benutte strafschop van de ingevallen Gareth Bale. Oranje toonde net als vorige week in het uitduel met Wales veerkracht. Depay bezorgde de ploeg van Van Gaal alsnog de winst.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
1 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
6 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
9 uur geleden