Oranje verplaatst training maandag van Wolfsburg naar München
WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal werkt de laatste training voor de achtste finale op het EK tegen Roemenië maandag niet in Wolfsburg maar in München af. Dat laat voetbalbond KNVB weten.
In de groepsfase koos Ronald Koeman er steeds voor om in het AOK Stadion in Wolfsburg, de verblijfplaats van Oranje dit EK, te trainen. Daarna vertrok de selectie naar de speelstad. De bondscoach gaf daar een persconferentie, maar getraind werd er niet meer.
De training in de Allianz Arena in München is maandag om 16.30 uur. Journalisten zijn alleen het eerste kwartier welkom. De persconferentie van Koeman is daarvoor, om 15.45 uur.
Nederland en Roemenië trappen dinsdag om 18.00 uur af. De winnaar speelt in de kwartfinale tegen Oostenrijk of Turkije.
Meer uit Voetbal
LILLE (ANP/AFP) - Manchester City heeft de komst van Ayyoub Bouaddi afgerond. De 18-jarige middenvelder vertrekt bij Lille en heeft zijn handtekening onder een vijfjarig contract gezet.
45 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord neemt geen supporters mee naar de komende uitduels met NEC en PEC Zwolle. De leiding van de club heeft deze maatregel genomen na het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag in het uitduel met SC Cambuur, waarbij zeven fans van de thuisploeg gewond raakten.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Supporters van SC Cambuur snappen niet waarom fans van FC Twente zondag niet welkom zijn in Leeuwarden. "Het opvallende aan deze maatregel is dat supporters die nog moeten afreizen naar Leeuwarden gestraft worden voor iets waar ze part noch deel aan hebben. Of worden de supporters al gestraft voordat er überhaupt iets heeft voorgevallen? Hoe dan ook, een compleet absurde maatregel", laat de supportersvereniging Cambuur Culture weten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Louis van Gaal heeft alle vertrouwen in Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat heeft de 75-jarige Amsterdammer laten weten in een videoboodschap.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ryan van de Pavert keert terug naar Ajax. De 20-jarige middenvelder ondertekende eind juni een huurcontract voor een seizoen bij SC Cambuur, maar vertrekt vanwege persoonlijke omstandigheden uit Leeuwarden.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De gemeente Rotterdam kan nog niet zeggen of er zondag extra maatregelen genomen worden bij de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen ADO Den Haag. Donderdag is er eerst een evaluatie van het vuurwerkincident bij SC Cambuur in Leeuwarden, zegt een woordvoerder van de gemeente.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Als er geen verdachten worden aangehouden voor het vuurwerkincident bij SC Cambuur, dan zijn Feyenoord-supporters niet welkom in Nijmegen wanneer de Rotterdamse club tegen NEC speelt. Dat heeft de burgemeester van Nijmegen, Hubert Bruls, gezegd bij WNL-talkshow Goedenavond Nederland.
12 uur geleden