Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje verliest van Italië in troostfinale van Nations League

Oranje verliest van Italië in troostfinale van Nations League

ENSCHEDE (ANP) - Het Nederlands elftal is als vierde en laatste geëindigd in de finaleronde van de Nations League. Vier dagen na de verloren halve eindstrijd tegen Kroatië (2-4) kwam Oranje ook tekort tegen Italië in de wedstrijd om de derde plaats (2-3).

Italië leidde na 20 minuten al met 2-0 in Enschede. Federico Dimarco scoorde in de 6e minuut en stond in de 20e minuut ook aan de basis van de tweede Italiaanse treffer van Davide Frattesi. Donyell Malen verzuimde vlak voor beide doelpunten mee te lopen met Dimarco.

De teleurgestelde bondscoach Ronald Koeman wisselde driemaal in de rust. Wout Weghorst, Georginio Wijnaldum en Steven Bergwijn kwamen in het veld voor Noa Lang, Lutsharel Geertruida en Malen. Later kwamen ook Teun Koopmeiners en de debuterende Joey Veerman nog in het veld.

Met slechts drie verdedigers speelde Oranje een stuk beter dan in de eerste helft. Bergwijn tekende in de 68e minuut voor de 2-1, maar vier minuten later scoorde de ingevallen Federico Chiesa alweer voor Italië. Na een afgekeurde treffer van Weghorst bepaalde Wijnaldum in de 89e minuut de eindstand.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

5 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

6 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

6 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

7 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

8 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

9 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

18 uur geleden