Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje verlaat na uitschakeling Wolfsburg en vliegt naar Schiphol

Oranje verlaat na uitschakeling Wolfsburg en vliegt naar Schiphol

WOLFSBURG (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt na de nederlaag in de halve finale van het EK van woensdag tegen Engeland (1-2) rond 13.00 uur terug naar Nederland. Oranje landt zo'n uur later op Schiphol-Oost en rijdt daarna samen in een bus naar een locatie. Vanaf daar gaan bondscoach Ronald Koeman en zijn spelers hun eigen weg.

De KNVB meldt dat niet alle spelers van Oranje naar Nederland vliegen. Er zijn ook internationals die vanaf Duitsland naar andere bestemmingen reizen.

Op Schiphol-Oost landen veel privévliegtuigen. Een voordeel voor de inzittenden is dat ze vaak niet door de drukke aankomsthal naar de bagageband hoeven. De aankomst van het Nederlands elftal op Schiphol-Oost zal waarschijnlijk voor veel reizigers op Schiphol onopgemerkt blijven.

Ollie Watkins

Bondscoach Koeman en zijn spelers nemen zo afscheid van het personeel van het Ritz-Carlton Hotel in Wolfsburg, waar ze precies een maand hebben verbleven. Oranje meldde zich op 11 juni in het luxe onderkomen.

Het Nederlands elftal verloor woensdagavond van Engeland in de halve finales van het EK. De ingevallen Ollie Watkins schoot de Engelsen in de negentigste minuut naar de finale.

Spanje is zondag de tegenstander van Engeland in de finale in Berlijn.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

3 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

4 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

4 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

6 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

7 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

13 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

16 uur geleden